Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Adata 128GB Premier microSDXC Card with Adapter UHS-I Class10 V10 Hafıza Kartı
Satıcı: Smallman | 514 yorum
1.130,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 1130.00
Adata Micro SD 100/25MB/s Class10 Hafıza Kartı 128 GB AUSDH128GUICL10A1-RA1 Satıcı: Smallman
1.123,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 saat önce
2 1123.09
Adata 128Gb Premier Microsdxc Card With Adapter Uhs-I Class10 V10 Hafıza Kartı
Satıcı: Smallman
1.157,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 1157.60
Adata 128GB Premier microSDXC Card with Adapter UHS-I Class10 V10 Hafıza Kartı Satıcı: SMALLMAN
1.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
4 1199.00
Adata 128GB Premier microSDXC Card with Adapter UHS-I Class10 V10 Hafıza Kartı Satıcı: Smallman
1.250,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
5 1250.00
Adata AUSDX128GUICl10A1-RA1 Premier Class10 V10 128 GB Adaptörlü Micro SD Kart Satıcı: x-elektronik
1.265,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
6 1265.12
Adata AUSDX128GUICl10A1-RA1 Premier Class10 V10 128 GB Adaptörlü Micro SD Kart Satıcı: TECHWORLD
1.276,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
7 1276.00
Adata 128GB Premier microSDXC Card with Adapter UHS-I Class10 V10 Hafıza Kartı
Satıcı: ER-AR KIRTASİYE | 514 yorum
1.318,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
8 1318.90
Adata 128gb Adapt. Mıcrosdxc Uhs-ı Kart 100/25MB/s Class10
1.289,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
2 saat önce
9 1299
Adata 128GB Premier microSDXC Card with Adapter UHS-I Class10 V10 Hafıza Kartı Satıcı: ONMARKTR
1.400,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
10 1400.31
Adata 128Gb Premıer Mıcro Sd Xc Class10 V10
Satıcı: OfficeMate
1.507,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
11 1507.60
Adata 128gb Premier Microsdxc Card With Adapter Uhs-i Class10 V10 Hafıza Kartı Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık
1.680,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 saat önce
12 1680.97
Adata Premier 128 GB Micro SD Hafıza Kartı (100MB/sn-25MB/sn)
2.049,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
13 2049.00
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ