Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Kingston 1Tb Sdcs3/1Tb Canvas Select Plus Microsdxc Hafıza Kartı
Satıcı: Atn Elektronik
6.602,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
1 6602.10
Kingston Sdcs3/1Tb 1Tb Microsdxc Canvas Select Plus Gen3 150Mb/S A1 Card + Adapter
Satıcı: Netsiparis
6.861,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
2 6861.10
1TB microSDXC Canvas Select Plus Gen3 150MB/s A1 Card + Adapter Satıcı: WEBMARKT
6.879,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önce
3 6889
Kingston Sdcs3-1tb 1tb Microsdxc Canvas Select Plus Gen3 150mb-s A1 Card + Adapter Hafıza Kartı Satıcı: Atn
6.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 6899.00
Kingston SDCS3-1TB 1TB microSDXC Canvas Select Plus Gen3 150MB-s A1 Card + Adapter Hafıza Kartı - 1 TB
Satıcı: Atn Elektronik | 19 yorum
6.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
5 6999.00
Kingston Sdcs3-1tb 1 TB microSDXC Canvas Select Plus Gen3 150MB-s A1 Card + Adapter Hafıza Kartı
7.409,20 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
2 saat önce
6 7409.20
Kingston SDCS3-1TB 1TB microSDXC Canvas Select Plus Gen3 150MB-s A1 Card + Adapter Hafıza Kartı Satıcı: netsiparis
7.443,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
7 7443.70
Kingston Sdcs3-1tb 1tb Microsdxc Canvas Select Plus Gen3 150mb-s A1 Card + Adapter Hafıza Kartı Satıcı: Netsiparis
7.680,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
8 7680.40
Kingston SDCS3-1TB 1TB microSDXC Canvas Select Plus Gen3 150MB-s A1 Card + Adapter Hafıza Kartı Satıcı: ONMARKTR
8.149,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
9 8149.48
Kingston Sdcs3-1Tb 1Tb Microsdxc Canvas Select Plus Gen3 150Mb-S A1 Card + Adapter Hafıza Kartı Satıcı: pazareyle
8.245,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
10 8245.36
1 TB
6.602,10 TL
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ