Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Çerçeve Boyutu:
Hız Sınıfı:
UHS Değeri:

Kingston Canvas Select Plus microSD (64 GB) Fiyatları

64 GB microSDXC Canvas Select Plus Gen3 100MB/s A1 Kart + Adaptör

Satıcı: Amazon.com.tr

698,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

1 708.98
Kingston 64Gb Microsdxc Canvas Select Plus Gen3 100Mb/S A1 Kart + Adaptör 699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 699.00
64 GB KINGSTON CANVAS SELECT PLUS MICRO SD CARD CL10 SDCS3/64GB

Satıcı: Velora Teknoloji

718,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

3 718.20
Kingston 64GB microSDXC Canvas Select Plus Gen3 100MB/s A1 Card + Adapter - 64 GB

Satıcı: fırsatdiyarım | 115 yorum

718,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 718.95
Kingston 64GB Canvas Select Plus Gen3 Micro SDXC 100MB/s A1 Hafıza Kartı, SDCS3/64GB

Satıcı: Teknosa

753,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

5 753.62
Kingston 64 GB Canvas Select Plus Gen3 Micro Sdxc 100MB/s A1 Hafıza Kartı Sdcs3/64gb 769,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 779
Kıngston Sdcs3/64gb, Canvas Select Plus Gen3 A1, 100mb/s, Microsd Kart Bellek Sd Adaptörlü

Satıcı: powerteknolji

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 899.00
Kingston 64GB Canvas Select Plus Gen3 Micro SDXC 100MB/s A1 Hafıza Kartı, SDCS3/64GB

Satıcı: Velora Teknoloji

949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 949.00
Kingston 64gb Canvas Select Plus Gen3 Micro Sdxc 100mb/s A1 Hafıza Kartı, Sdcs3/64gb

Satıcı: elitstore

966,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 966.45
Kingston 64GB Canvas Select Plus Gen3 Micro SDXC 100MB/s A1 Hafıza Kartı, SDCS3/64GB

Satıcı: elitstore

966,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 966.45
Kingston 64Gb MicroSDXC Canvas Select Plus Gen3 100MB/s A1 Kart + Adaptör 1.169,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

11 1169.00
Kingston Canvas Select Plus 64 GB Class 10 Adaptörlü Hafıza Kartı (100MB/S) 1.169,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

12 1169.00

Kingston Canvas Select Plus microSD (64 GB) Fiyat Geçmişi

Kingston Canvas Select Plus microSD Ürün Ailesi

Kingston Canvas Select Plus microSD (64 GB) Temel Özellikleri

UHS Hız Sınıfı:
U1
Video Hız Sınıfı:
V10

Kingston Canvas Select Plus microSD (64 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu microSD
• Yükseklik 11 mm
• Genişlik 15 mm
• Derinlik 1 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Kingston Canvas Select Plus microSD (64 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.