Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Çerçeve Boyutu:
Hız Sınıfı:
UHS Değeri:

Kingston Canvas Select Plus microSD (256 GB) Fiyatları

256GB microSDXC Canvas Select Plus Gen3 150MB/s A1 Card + Adapter

Satıcı: Amazon.com.tr

1.932,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1932.76
Kingston 256GB Canvas Select Plus Gen3 Micro SDXC 100MB/s A1 Hafıza Kartı, /256GB

Satıcı: ekstraucuz

2.004,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 2004.00
Kingston 256GB Canvas Select Plus Gen3 Micro SDXC 100MB/s A1 Hafıza Kartı, /256GB

Satıcı: Smallman

2.005,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 2005.74
256 Gb Kıngston Canvas Select Plus Mıcro Sd Card Cl10 Sdcs3/256Gb

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

2.046,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 2046.00
256 GB Kıngston Canvas Select Plus Mıcro Sd Card CL10 SDCS3/256GB

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

2.090,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 2090.00
Kingston Canvas Select Plus 256GB MicroSDxc Gen3 150MB-S A1 (Kart + Adaptör) Hafıza Kartı - SDCS3/256GB - 256 GB

Satıcı: Atn Elektronik | 19 yorum

2.189,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 2189.00
256 Gb Kıngston Canvas Select Plus Mıcro Sd Card Cl10 Sdcs3/256gb

Satıcı: cbbilgisayar

2.198,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 2198.00
256 Gb Kıngston Canvas Select Plus Mıcro Sd Card Cl10 Sdcs3/256gb

Satıcı: Atn

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 2199.00
Kingston 256GB Canvas Select Plus Gen3 Micro SDXC 100MB/s A1 Hafıza Kartı, SDCS3/256GB

Satıcı: Smallman

2.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 2300.00
Kingston 256 Gb Kıngston Canvas Select Plus Mıcro Sd Card Cl10 Sdcs3/256gb

Satıcı: SMALLMAN

2.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 2300.00
Kingston 256Gb Microsdxc Sdcs3/256Gb Canvas Select Plus Gen3 150Mb/S A1 Card + Adapter

Satıcı: Netsiparis

2.320,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 2320.30
Kingston 256 Gb Kıngston Canvas Select Plus Mıcro Sd Card Cl10 Sdcs3/256gb

Satıcı: ramazanmutlu

2.442,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 2442.59
Kingston 256 GB Canvas Select Plus Gen3 Micro Sdxc 100MB/s A1 Hafıza Kartı Sdcs3/256gb 2.402,61 TL + Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

13 2412.61
Kingston 256Gb MicroSDXC Canvas Select Plus Gen3 150MB/s A1 Kart + Adaptör 2.479,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

14 2479.00
256 GB Kıngston Canvas Select Plus Mıcro Sd Card CL10 SDCS3/256GB

Satıcı: fırsatdiyarım

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

15 2499.00

Kingston Canvas Select Plus microSD (256 GB) Fiyat Geçmişi

Kingston Canvas Select Plus microSD Ürün Ailesi

Kingston Canvas Select Plus microSD (256 GB) Temel Özellikleri

UHS Hız Sınıfı:
U1
Video Hız Sınıfı:
V10

Kingston Canvas Select Plus microSD (256 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu microSD
• Yükseklik 11 mm
• Genişlik 15 mm
• Derinlik 1 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Kingston Canvas Select Plus microSD İle En Çok Karşılaştırılan Hafıza Kartları

Kingston Canvas Select Plus microSD (256 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.