Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Çerçeve Boyutu:
Hız Sınıfı:
UHS Değeri:

Kingston Canvas Select Plus microSD (512 GB) Fiyatları

Kingston SDCS3-512GB 512GB Microsdxc Canvas Select Plus Gen3 150MB-S A1 Card + Adapter Hafıza Kartı - 512 GB

Satıcı: Atn Elektronik | 19 yorum

4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 4399.00
512GB microSDXC Canvas Select Plus Gen3 150MB/s A1 Card + Adapter

Satıcı: AKSU BİLİŞİM

4.192,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

2 4202
Kingston Sdcs3 512Gb Micro Sd Canvas Select Plus 10 Hafıza Kartı (Sdcs3/512Gb)

Satıcı: siparisbox

4.417,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 4417.50
Kingston Sdcs3/512Gb 512Gb Microsdxc Canvas Select Plus Gen3 150Mb/S A1 Card + Adapter

Satıcı: Netsiparis

4.428,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 4428.90
Kingston Sdcs3 512GB Micro Sd Canvas Select Plus 10 Hafıza Kartı (SDCS3/512GB)

Satıcı: siparisbox

4.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 4650.00
Kingston SDCS3 512GB Micro SD Canvas Select Plus 10 Hafıza Kartı (SDCS3/512GB)

Satıcı: siparisbox

4.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 4650.00
Kingston Sdcs3 512 GB microSDXC Canvas Select Plus Gen3 150MB-s A1 Card - Adapter Hafıza Kartı 4.764,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 4764.40
Kingston SDCS3-512GB 512GB microSDXC Canvas Select Plus Gen3 150MB-s A1 Card + Adapter Hafıza Kartı

Satıcı: netsiparis

4.804,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 4804.90
Kingston SDCS3-512GB 512GB microSDXC Canvas Select Plus Gen3 150MB-s A1 Card + Adapter Hafıza Kartı

Satıcı: netsipariş

4.836,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

9 4836.30
Kingston SDCS3-512GB 512GB microSDXC Canvas Select Plus Gen3 150MB-s A1 Card + Adapter Hafıza Kartı

Satıcı: SMALLMAN

5.014,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

10 5014.97
Kingston Sdcs3-512Gb 512Gb Microsdxc Canvas Select Plus Gen3 150Mb-S A1 Card + Adapter Hafıza Kartı

Satıcı: kuralay

5.239,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 5239.00

Kingston Canvas Select Plus microSD (512 GB) Fiyat Geçmişi

Kingston Canvas Select Plus microSD Ürün Ailesi

Kingston Canvas Select Plus microSD (512 GB) Temel Özellikleri

UHS Hız Sınıfı:
U3
Video Hız Sınıfı:
V30

Kingston Canvas Select Plus microSD (512 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu microSD
• Yükseklik 11 mm
• Genişlik 15 mm
• Derinlik 1 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Kingston Canvas Select Plus microSD (512 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.