Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: DeliFırsat
13.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
1 13499.00 Intel Core i7 13700 2,1 GHz 30 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: DeliFırsat
13.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
2 13999.00 Intel Core i7-13700 2.1 GHz LGA1700 30 MB Cache 65 W İşlemci TraySatıcı: teknostok
14.220,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
3 14220.34 Intel Core i7-13700 2.1 GHz LGA1700 30 MB Cache 65 W İşlemciSatıcı: sezginbilisim
14.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
4 14699.00 Intel S1700 Core i7 13700 Tray GEN13Satıcı: Hema Bilişim
14.728,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
5 14728.08 Intel Raptor Lake I7-13700 2.10Ghz 30Mb 1700P Tray Islemcı 14.946,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 14946.83 Intel Core i7 13700 2,1 GHz 30 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: DmaxTeknoloji | 2 yorum
15.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
7 15500.00 INTEL CORE i7 13700 54MB 16çekirdekli O/B UHD VGA 1700p 65w Kutusuz+FansızSatıcı: onlinealisverisyap
15.606,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 15616 Intel Core i7-13700 2.10GHz 16 Çekirdek 30MB L3 Önbellek Soket 1700 İşlemci 15.741,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 15741.18 Intel Core İ7 13700 5.2 GHz LGA1700 30 MB Cache 65 W Tray İşlemciSatıcı: onlinealisverisyap
15.886,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
10 15886.37 Intel Core i7-13700 2.1 GHz (Turbo 5.20GHz) 24MB Cache 16 Çekirdek LGA1700 13.Nesil İşlemciSatıcı: Vizyon Bilgisayar
16.095,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
11 16095.19 Intel Raptor Lake I7-13700 2.10Ghz 30Mb 1700P Tray Islemcı 16.122,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 16122.72 Intel Raptor Lake İ7 13700 5.20 Ghz 1700Pin Fanlı (Box) VgalıSatıcı: Arslan Bilgisayar
16.206,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 16216 Intel CORE i7 13700 54MB 16çekirdekli O/B UHD VGA 1700p 65w Kutusuz+FansızSatıcı: onlinealisverisyap
16.638,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
14 16638.39 INTEL i7-13700 16 Core, 2.10Ghz, 30Mb,65W, LGA1700, 13.Nesil, BOX, (Grafik Kart VAR, Fan VAR)Satıcı: Ptd Bilişim
17.373,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
15 17373.51 Intel Core i7-13700 30 MB 2.10 GHz 16 Çekirdek Önbellek İşlemciSatıcı: İncehesap
17.490,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
16 17490.20 Intel I7-13700 2.1 Ghz 5.2 Ghz 30mb Lga1700pSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
17.624,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
17 17624.20 Intel I7-13700 2.1 Ghz 5.2 Ghz 30mb Lga1700pSatıcı: onlinealisverisyap
20.710,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
18 20710.32