- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: magic | 2 yorum
13.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
1 13999.99 Intel Core i7-13700KF 3.40GHz 16 Çekirdek 30MB L3 Önbellek Soket 1700 Tray İşlemci 14.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 14299.00 INTEL Core i7 13700KF 3.4GHz 30MB_TRAY Kutusuz, FansızSatıcı: Magic Teknoloji
14.400,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 14400.00 Intel Core i7-13700KF 3.40GHz (Turbo 5.40GHz) 30MB Cache 16 Çekirdek LGA1700 13.Nesil İşlemci - TraySatıcı: Hema Bilişim
14.405,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
4 14405.59 Intel Core i7-13700KF 3.40GHz 16 Çekirdek 30MB L3 Önbellek Soket 1700 İşlemci 14.572,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 14572.31 Intel Core i7-13700KF 3.4 GHz LGA1700 24 MB Cache 125 W İşlemciSatıcı: teknostok
14.597,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
6 14597.29 Intel Core i7-13700KF 3.4 GHz LGA1700 24 MB Cache 125 W İşlemciSatıcı: magic
14.599,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
7 14599.99 Intel Raptor Lake I7-13700Kf 3.40Ghz 30Mb 1700P Tray IslemcıSatıcı: PTD Bilişim
14.655,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
8 14655.39 Intel Core I7-13700kf 3.40ghz 30mb 1700p 13.nesil TraySatıcı: magicteknoloji
14.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 14999.99 Intel Core i7-13700KF 3.4 GHz 30 MB 16 Çekirdek Tray Fansız İşlemciSatıcı: Magic Teknoloji
14.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
10 14999.99 INTEL Core i7 13700KF 3.4GHz 30MB_TRAY Kutusuz, FansızSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
14.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 14999.99 Intel Core i7-13700KF 3.40GHz (Turbo 5.40GHz) 30MB Cache 16 Çekirdek LGA1700 13.Nesil İşlemci - TraySatıcı: Hema Bilişim
15.101,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
12 15101.31 Intel Raptor Lake i7 13700KF 1700Pin Fansız (Box)Satıcı: Magic Teknoloji
15.168,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 15168.00 Intel Raptor Lake I7-13700Kf 3.40Ghz 30Mb 1700P Box Islemcı Fansiz 15.363,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
14 15363.17 Intel 13.Nesıl İ7 13700Kf 5.40 Ghz 30M Fclga1700 Cpu İşlemci Box FansızSatıcı: Arslan Bilgisayar
15.352,00 TL + Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
15 15362 Intel Core i7 13700KF 3,4 GHz 30 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: magicteknoloji
15.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
16 15499.99 Intel Core i7-13700KF Masaüstü İşlemci 16 çekirdekli (8 P-çekirdek + 8 E-çekirdekli) 30M Önbellek, 5,4 GHz'e kadarSatıcı: onlinealisverisyap
15.527,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
17 15527.58 Intel Core i7 13700KF 3,4 GHz 30 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: magicteknoloji | 17 yorum
15.599,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
18 15599.99 Intel Core i7 13700KF 3.40GHz 16 Çekirdek 30MB L3 Önbellek Soket 1700 Kutulu Box İşlemciSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
15.799,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
19 15799.99 Intel Core i7-13700KF 30 MB 3.40 GHz 16 Çekirdek Önbellek İşlemciSatıcı: Magic Teknoloji
15.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
20 15999.99 Intel Raptor Lake I7 13700kf 1700pin Fansız (box)Satıcı: Garaj Online Elektronik
16.444,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
21 16444.65 INTEL i7-13700KF 16 Core, 3.40Ghz, 30Mb,125W, LGA1700, 13.Nesil, BOX, (Grafik Kart YOK, Fan YOK)Satıcı: Ptd Bilişim
16.470,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
22 16470.99 Intel Core i7 13700KF 3.4 Ghz 16 Çekirdek 30MB 1700p 10nm İşlemci 16.577,00 TL + Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
23 16587 Intel Core i7-13700KF 5.4GHz 24MB Önbellek 16 Çekirdek 1700 İşlemci 17.187,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
24 17187.30 Intel Core i7 13700KF 3.40GHz 16 Çekirdek 30MB L3 Önbellek Soket 1700 Kutulu Box İşlemciSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
17.231,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
25 17231.28 Intel Core i7 13700KF 3.40GHz 16 Çekirdek 30MB L3 Önbellek Soket 1700 Kutulu Box İşlemciSatıcı: SMALLMAN
19.130,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
26 19130.69 Intel Core i7 13700KF 3.40GHz 16 Çekirdek 30MB L3 Önbellek Soket 1700 Kutulu Box İşlemciSatıcı: onlinealisverisyap
19.537,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
27 19537.42 INTEL CORE i7-13700KF 3.40Ghz 30MB 1700p 13.NesilSatıcı: HIZLI STOK
20.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
28 21009 Intel Core İ7 13700Kf 3.40Ghz 16 Çekirdek 30Mb L3 Önbellek Soket 1700 Kutulu Box İşlemciSatıcı: pazareyle
21.059,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
29 21059.56