Çekirdek:
16
İş Parçacığı:
24
Temel Frekans:
2.1 GHz
Artırılmış Frekans:
5.2 GHz
Bellek Hızı:
Önbellek L1:
1.375 MB
Önbellek L2:
24 MB
Önbellek L3:

Intel Core i7-13700F Fiyatları

INTEL Core i7 13700F 2.1GHz 30GB 1700_TRAY Kutusuz, Fansız

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

15.499,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 15499.99
INTEL CORE I7-13700F 2.1GHZ 30MB 1700P 13.NESIL TRAY

Satıcı: Magic Teknoloji

15.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 15750.00
Intel Core i7-13700F 2.1 GHz LGA1700 30 MB Cache 65 W İşlemci Tray

Satıcı: ebz

15.913,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 15913.25
Intel Core i7-13700F 2.1 GHz LGA1700 30 MB Cache 65 W İşlemci Tray

Satıcı: magic

15.999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 15999.99
Pazarcan Intel Core Ci7 13700F 2.1ghz 30MB 1700P Fansiz (Tray)

Satıcı: SNDavm

16.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 16000.00
Intel Core İ7 13700F 54Mb 16Çekirdekli Vga Yok 1700P 65W Kutusuz+Fansız

Satıcı: ramazanmutlu

16.105,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 16105.24
INTEL CORE i7 13700F 54MB 16çekirdekli VGA YOK 1700p 65w Kutusuz+Fansız

Satıcı: onlinealisverisyap

16.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

7 16349.00
Intel Core i7-13700F 2.1GHz (Max. 5.20GHz) 16 Çekirdek 30MB L3 Önbellek Soket 1700 Tray İşlemci 16.379,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 16379.00
Intel S1700 Core i7 13700F Tepsi GEN13

Satıcı: Magic Teknoloji

16.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

9 16509
Intel Core i7 13700F 5.20 Ghz 16 Çekirdek 30MB 1700p 10nm İşlemci(Tray) 16.502,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 16512
Intel Core İ7 13700F 54Mb 16Çekirdekli Vga Yok 1700P 65W Kutusuz+Fansız

Satıcı: ramazanmutlu

16.555,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 16555.70
Intel Core İ7-13700F 16C 2.1Ghz 30Mb 1700P Kutusuz Fansız İşlemci

Satıcı: Lowell Teknoloji

16.567,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 16567.30
Intel Core i7 13700F 2,1 GHz 30 MB Cache 1700 Pin İşlemci

Satıcı: magicteknoloji

16.684,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

13 16684.99
Intel Core i7-13700F 16C 2.1GHz 30MB 1700P Kutusuz Fansız İşlemci

Satıcı: Lowell Teknoloji

16.817,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

14 16827
INTEL CORE I7-13700F 2.1GHZ 30MB 1700P 13.NESIL TRAY

Satıcı: Lowell Teknoloji

17.720,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

15 17720.93
INTEL RAPTOR LAKE I7-13700F 2.10GHz 30MB 1700p TRAY İŞLEMCİ

Satıcı: onlinealisverisyap

19.427,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

16 19437.67

Intel Core i7-13700F Fiyat Geçmişi

Intel Core i7-13700F Temel Özellikleri

16
24
2.1 GHz
5.2 GHz
1.375 MB
24 MB
Bellek Türü:
Çıkış Yılı:
PCIe Sürümü:
5.0
Isı Yayma Kapasitesi (TDP):

Intel Core i7-13700F Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

• Çekirdek 16
• Performans Çekirdeği 8
• Verimlilik Çekirdeği 8
• İş Parçacığı 24
• Temel Frekans 2.1 GHz
• Artırılmış Frekans 5.2 GHz
• Yapay Zeka (YZ) Yok
• Çarpan Kilidi Kapalı (Kilitli)
• Önbellek L1 1.375 MB
• Önbellek L2 24 MB
• Önbellek L3 30 MB
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 65 W

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Soket LGA1700
• Sıcaklık 100 °C
• Dahili Grafik İşlemci Yok
• Transistör Mesafesi 10 nm

İŞLEMCİ DESTEĞİ İŞLEMCİ DESTEĞİ

• Bellek Türü DDR5
• Bellek Hızı 5600 MHz
• 2.Bellek Türü DDR4
• 2.Bellek Hızı 3200 MHz
• Bellek Kanalı 2
• ECC Bellek Desteği Yok
• PCIe Sürümü 5.0
• PCIe Hattı Sayısı 20

Intel Core i7-13700F Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.