Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: DFS Bilgisayar
16.173,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
1 16173.11 Intel Core i7 14700 2,1 GHz 33 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: Hepsiburada
15.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 16009 Intel İ7-14700 2.1 Ghz 5.4 Ghz 33Mb Lga1700pSatıcı: Garaj Onlıne
16.098,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
3 16098.75 INTEL Core i7 14700 2.10GHz Boxed_BX8072014700Satıcı: GarajOnline
16.265,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 16265.53 Intel Raptor Lake Refresh İ7 14700 1700Pin (Box)Satıcı: Dfsbilgisayar
16.283,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
5 16283.81 Intel Core i7-14700 2.1GHz 20 Çekirdek 33MB Akıllı Önbellek Soket 1700 İşlemci 16.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 16299.00 INTEL Core i7 14700 2.10GHz Boxed_BX8072014700Satıcı: DFSBilgisayar
16.709,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 16709.76 Intel Core i7-14700 2.1 GHz LGA1700 33 MB Cache 65 W İşlemci TraySatıcı: magic
16.721,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
8 16721.27 Intel Core i7-14700 2.1 GHz LGA1700 Cache 65 W İşlemciSatıcı: DFSBilgisayar
16.745,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
9 16745.76 Intel Raptor Lake Core I7 14700 4.2Ghz 1700P 33Mb Box (65W) Uhd770 16.732,00 TL + Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
10 16742 Intel Core i7-14700 2.1 GHz LGA1700 Cache 65 W İşlemciSatıcı: GarajOnline
16.919,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
11 16919.38 Intel Core i7-14700 2.1GHz 20 Çekirdek 33MB Akıllı Önbellek Soket 1700 İşlemciSatıcı: incehesap
17.620,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 17620.54 Intel Core i7-14700 5.4GHz 33MB Önbellek 20 Çekirdek 1700 İşlemci 17.700,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
13 17700.59 Intel Raptor Lake Refresh I7 14700 1700pin (BOX)Satıcı: DFS Bilgisayar
18.170,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 18170.37 Core İ7 14700 2.1Ghz 20 Çekirdek 33Mb Akıllı Önbellek Soket 1700 Kutulu Box İşlemciSatıcı: pazareyle
21.211,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
15 21211.19 Intel Core i7-14700 1.5 Ghz Turbo 5.4 GHz 33MB Önbellek 20 Çekirdek Lga1700 İşlemciSatıcı: onlinealisverisyap
21.277,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
16 21277.65