Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: GarajOnline
14.860,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
1 14860.17 INTEL Core i7 14700F 2.10GHz Boxed_BX807214700FSatıcı: GarajOnline
15.073,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
2 15073.95 Intel Core İ7-14700F Bx8071514700f (2.1Ghz - 5.4Ghz) 33Mb Lga1700p 65W Kutulu IslemciSatıcı: Garaj Onlıne
15.078,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 15078.20 Intel Core i7-14700F 3.4 GHz LGA1700 Cache 65 W Tray(Kutusuz/Fansız) İşlemciSatıcı: DFSBilgisayar
15.155,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
4 15155.52 Intel Raptor Lake Core I7 14700F 4.2Ghz 1700P 33Mb Box (65W) NovgaSatıcı: DFS Bilgisayar
15.178,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
5 15178.39 Intel Raptor Lake Core I7 14700F 4.2Ghz 1700P 33Mb Box (65W) NovgaSatıcı: Arslan Bilgisayar
15.264,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 15274 Intel Core i7-14700F 2.1 GHz LGA1700 Cache 65 W İşlemciSatıcı: ramazanmutlu
15.456,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
7 15456.90 Intel Core İ7-14700F 3.4 Ghz Lga1700 Cache 65 W Tray(Kutusuz/Fansiz) IslemciSatıcı: Dfsbilgisayar
15.765,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 15765.62 Intel Core İ7-14700F 2.1 GHZ LGA1700 33 MB Cache 65 W İşlemci Tray FansızSatıcı: DFSBilgisayar
15.841,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
9 15841.75 Intel (14.NESİL) Raptor Lake I7-14700f 1.5ghz ~ 5.40ghz 33mb 1700p I?şlemci Box (FANLI)Satıcı: Garaj Online Elektronik
15.898,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
10 15898.20 Intel Core i7 14700F 2,1 GHz 33 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: GarajOnline
16.340,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
11 16340.61 Intel Core i7-14700F 3.4 GHz LGA1700 Cache 65 W Tray(Kutusuz/Fansız) İşlemciSatıcı: DFS Bilgisayar
16.436,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
12 16436.98 Intel Core i7 14700F 2,1 GHz 33 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: Dfs Bilgisayar
16.608,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
13 16608.28 Intel Core i7-14700F 1.5 GHz Turbo 5.4 GHz 33 Mb Önbellek 20 Çekirdek Lga1700 İşlemciSatıcı: onlinealisverisyap
19.497,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
14 19497.84