- Faydalı
- Yeni
- Eski
2 dk önceki fiyat
1 16159.51 Intel Core i7-14700K 3.4 GHz LGA1700 33 MB Cache 125 W İşlemciSatıcı: magic | 18 yorum
16.449,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 16449.99 Intel Core I7 14700k 3,4 Ghz 33 Mb Cache 1700 Pin IşlemciSatıcı: magicteknoloji | 5 yorum
16.465,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 16465.99 INTEL Core i7 14700K 3.4GHz 1700 FANSIZ Boxed_BX8071514700KSatıcı: Magic Teknoloji
16.848,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
4 16848.00 Intel Core i7-14700K 3.4 GHz LGA1700 33 MB Cache 125 W İşlemciSatıcı: zmteknoloji | 15 yorum
16.977,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
5 16977.85 Intel Core i7 14700K 3,4 GHz 33 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: TRGaming
16.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
6 16999.00 Intel Core i7-14700K 3.40GHz (Max. 5.60GHz) 20 Çekirdek 28MB L3 Önbellek Soket 1700 Tray İşlemci 16.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 16999.00 Intel Raptor Lake Core I7 14700K 3.4Ghz 1700P 33Mb Box (Fansız) (125W) Uhd770Satıcı: Arslan Bilgisayar
17.191,00 TL + Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
8 17201 Intel Core i7-14700K 5.6GHz 28MB Önbellek 20 Çekirdek 1700 İşlemci 17.332,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
9 17332.25 Intel® Core™ i7-14700K Masaüstü İşlemci 20 Çekirdekli (8 P Çekirdekli + 12 E-çekirdek) 5.6 GHzSatıcı: onlinealisverisyap
17.384,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
10 17384.43 Intel Core i7-14700K 3.4 GHz LGA1700 33 MB Cache 125 W İşlemciSatıcı: ramazanmutlu
17.499,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
11 17499.90 Intel Core i7 14700K 3,4 GHz 33 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: magicteknoloji | 14 yorum
17.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
12 17499.99 Intel Core i7-14700K 3.40GHz (Max. 5.60GHz) 20 Çekirdek 28MB L3 Önbellek Soket 1700 İşlemci 17.549,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
13 17549.00 INTEL Core i7 14700K 3.4GHz 1700 FANSIZ Boxed_BX8071514700KSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
17.549,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
14 17549.99 INTEL Core i7 14700K 3.4GHz 1700 FANSIZ Boxed_BX8071514700KSatıcı: KUANTUM
17.772,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
15 17772.99 Intel Core İ7 14700K 14. Nesil 33Mb L3 Onbellek Intel IslemciSatıcı: TEBİLON
17.784,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
16 17784.50 INTEL Core i7 14700K Soket 1700 5.40GHz 10nm 28MB Önbellek İşlemci 18.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
17 18159 Intel Core Cı7 14700K 3.40Ghz 33Mb Lga 1700PSatıcı: bizdeherseyvar
18.346,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
18 18346.90 INTEL Core i7 14700K 3.4GHz 1700 FANSIZ Boxed_BX8071514700KSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
18.348,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
19 18348.00 INTEL i7-14700K 20 Core, 3.40Ghz, 33Mb, 253W, LGA1700, 14.Nesil, BOX, (Grafik Kart VAR, Fan YOK)Satıcı: Ptd Bilişim
18.374,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
20 18374.44 Intel Core I7 14700k 3,4 Ghz 33 Mb Cache 1700 Pin IşlemciSatıcı: onlinealisverisyap
18.557,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
21 18557.01 INTEL Core i7 14700K 3.4GHz 1700 FANSIZ Boxed_BX8071514700KSatıcı: onlinealisverisyap
21.427,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
22 21427.06