Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: magic | 14 yorum
15.299,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
1 15299.99 Intel Core i7 14700KF 3.40 Ghz 20 Çekirdek 33MB 1700p 10nm İşlemci 15.100,80 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
2 15110.8 Intel Core i7-14700KF 3.4 GHz LGA1700 33 MB Cache 125 W İşlemci TraySatıcı: teknostok
15.404,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 15404.74 Intel Core i7-14700KF 3.4 GHz LGA1700 33 MB Cache 125 W İşlemciSatıcı: yeniyeni | 14 yorum
15.439,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
4 15439.57 Intel Bx8071514700kf İ7-14700Kf 3.40Ghz 20 Cekirdek 33Mb Lga1700 Islemci 15.545,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
5 15545.83 Intel Core i7 14700KF 3.4 GHz 20 Çekirdek 28MB L3 Önbellek LGA1700 İşlemciSatıcı: magicteknoloji | 1 yorum
15.749,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 15749.99 Intel Core İ7-14700Kf Bx8071514700kf (3.4Ghz - 5.6Ghz) 33Mb Lga1700p 125W Kutulu IslemciSatıcı: Garaj Onlıne
15.797,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
7 15797.30 INTEL Core i7 14700KF 3.4GHz 1700 FANSIZ Boxed_BX8071514700KFSatıcı: Magic Teknoloji
15.840,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
8 15840.00 Intel Raptor Lake Core I7 14700Kf 3.4Ghz 1700P 33Mb Box (Fansız) (125W) NovgaSatıcı: Arslan Bilgisayar
15.812,00 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
9 15822 INTEL Core i7 14700KF 3.4GHz 1700 FANSIZ Boxed_BX8071514700KFSatıcı: GarajOnline
15.960,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
10 15960.80 Intel® Core™ i7-14700KF Masaüstü İşlemci 20 Çekirdekli (8 P Çekirdekli + 12 E-çekirdek) 5.6 GHzSatıcı: onlinealisverisyap
15.981,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
11 15981.90 Intel Core i7-14700KF 3.4GHz (Max 5.60GHz) 20 Çekirdek 33MB L3 Önbellek Soket 1700 Tray İşlemci 16.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
12 16099.00 Intel Core i7-14700KF 3.4 GHz 33 MB 20 Çekirdek 1700 Fansız İşlemciSatıcı: Magic Teknoloji
16.149,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
13 16149.99 Intel Core i7 14700KF 3,4 GHz 33 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: magicteknoloji | 17 yorum
16.299,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
14 16299.99 Intel Core i7-14700KF 3.4GHz (Max 5.60GHz) 20 Çekirdek 33MB L3 Önbellek Soket 1700 İşlemci 16.449,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
15 16449.00 INTEL Core i7 14700KF 3.4GHz 1700 FANSIZ Boxed_BX8071514700KFSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
16.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
16 16499.99 Intel Core i7 14700KF 3.4 GHz 20 Çekirdek 28MB L3 Önbellek LGA1700 İşlemciSatıcı: yeniyeni
16.918,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
17 16918.90 INTEL Core i7 14700KF Soket 1700 5.60GHz 10nm 28MB Önbellek İşlemci 16.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
18 17009 Intel Core i7 14700KF 3,4 GHz 33 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: İntekzo
18.990,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
19 18990.50