Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
3.2 GHz / Dahili Grafik İşlemci: Yok
26.661,58 TL
3.2 GHz / Dahili Grafik İşlemci: Var
29.916,70 TL
2.5 GHz / Dahili Grafik İşlemci: Var
33.313,38 TL
2.4 GHz / Dahili Grafik İşlemci: Yok
54.639,10 TL
2.4 GHz / Dahili Grafik İşlemci: Var
81.658,00 TL
1.4 GHz / Dahili Grafik İşlemci: Var
Fiyat bulunamadı
TEMEL BİLGİLER
PERFORMANS
TEKNİK BİLGİLER