Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: magic
22.699,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
1 22699.99 Intel Core i9-14900 2 GHz LGA1700 Cache 65 W İşlemciSatıcı: hayatbilgisayar
22.762,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
2 22762.54 Intel Raptor Lake Core I9 14900 4.3Ghz 1700P 36Mb Box (65W) Uhd770Satıcı: Teknobiyotik
22.989,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
3 22989.00 Intel Core i9-14900 5.8GHz 36MB Önbellek 24 Çekirdek Lga1700 İşlemciSatıcı: Magic Teknoloji
23.040,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
4 23040.00 Intel Core I9-14900 1.5 Ghz Turbo 5.8ghz 36mb Önbellek 24 Çekirdek Lga1700 IşlemciSatıcı: magicteknoloji
23.249,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 23249.99 Intel Core i9 14900 Box 2,4 GHz 30 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: HAYATBİLGİSAYAR
23.449,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
6 23449.00 Intel Core i9-14900 5.8GHz 36MB Önbellek 24 Çekirdek Lga1700 İşlemciSatıcı: HAYAT BİLGİSAYAR
23.467,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
7 23467.20 Intel Core i9-14900 5.8GHz 36MB Önbellek 24 Çekirdek Lga1700 İşlemciSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
23.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
8 23999.99 Intel Core i9-14900 5.8GHz 36MB Önbellek 24 Çekirdek 1700 İşlemci 24.568,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
9 24568.99 Intel Core i9-14900 2GHz 24 Çekirdek 36MB L3 Önbellek Soket 1700 İşlemci 24.649,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
10 24649.00 Intel Raptor Lake Refresh İ9 14900 1700Pin (Box) 24.683,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 24683.03 Intel Raptor Lake Core I9 14900 4.3Ghz 1700P 36Mb Box (65W) Uhd770 24.714,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 24724 INTEL CORE i9 14900 68MB 16çekirdekli VGA YOK 1700p 65w Kutulu+Fansız 25.455,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 25465 Intel Core Cı9 14900 4.3Ghz 32Mb 1700P BoxSatıcı: bizdeherseyvar
25.926,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 25926.92 Intel Core i9-14900 2 GHz LGA1700 Cache 65 W İşlemciSatıcı: Netsiparis
26.155,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
15 26155.50 Intel Core I9-14900 2ghz 24 Çekirdek 36mb L3 Önbellek Soket 1700 IşlemciSatıcı: incehesap
26.647,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
16 26647.57 Intel Core I9 14900 2,4 GHz 30 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: bizdeherseyvar
27.581,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
17 27581.83