- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: magic
21.699,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
1 21699.99 Intel Core i9-14900F 1.5 Ghz Turbo 5.8GHz 36MB Önbellek 24 Çekirdek Lga1700 İşlemciSatıcı: Magic Teknoloji
22.560,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
2 22560.00 Intel Core i9-14900F 2 GHz LGA1700 Cache 65 W İşlemciSatıcı: magic
22.699,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
3 22699.99 Intel Raptor Lake Core I9 14900F 4.3Ghz 1700P 36Mb Box (65W) NovgaSatıcı: Arslan Bilgisayar
22.959,00 TL + Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
4 22969 Intel Core i9-14900F 2GHz 24 Çekirdek 36MB L3 Önbellek Soket 1700 İşlemciSatıcı: onlinealisverisyap
23.250,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
5 23250.32 Intel Core i9-14900F 2 GHz LGA1700 Cache 65 W İşlemciSatıcı: ramazanmutlu
23.454,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
6 23454.90 Intel Raptor Lake Core I9 14900F 4.3Ghz 1700P 36Mb Box (65W) NovgaSatıcı: netsiparis
23.471,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
7 23471.50 Intel Core I9-14900f 2ghz 24 Çekirdek 36mb L3 Önbellek Soket 1700 IşlemciSatıcı: magicteknoloji
23.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 23499.99 Intel Core i9-14900F 5.8GHz 36MB Önbellek 24 Çekirdek Lga 1700 İşlemciSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
23.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 23499.99 Intel Core I9 14900F 5.8ghz 36MB 1700_TRAY Kutusuz, FansızSatıcı: magicteknoloji
23.599,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
10 23599.99 Intel Core i9 14900F 5.8GHz 36MB 1700-TRAY Kutusuz, FansızSatıcı: magicteknoloji
23.599,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 23599.99 Intel Core i9 14900F 5.8 GHz 36 MB 1700 Tray Kutusuz Fansız İşlemciSatıcı: Magic Teknoloji
23.599,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
12 23599.99 Intel Core i9 14900F 5.8GHz 36MB 1700_TRAY Kutusuz, FansızSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
23.599,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 23599.99 Intel Core i9 14900 Bx8072214900F 2.0 GHz 36 MB 24 Çekirdek Kutulu İşlemciSatıcı: Magic Teknoloji
23.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
14 23999.99 Intel Core i9-14900F 5.8GHz 36MB Önbellek 24 Çekirdek 1700 İşlemci 24.796,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
15 24796.42 Intel Core i9 14900F 2 GHz 36 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: magicteknoloji
24.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
16 24999.99 Intel Raptor Lake Refresh İ9 14900F 1700Pin Box 25.218,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
17 25218.52 Intel Raptor Lake Refresh i9 14900F 1700Pin (Box)Satıcı: UZMANLARPC
25.344,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
18 25344.54 Intel Core i9-14900F 5.8GHz 36MB Önbellek 24 Çekirdek Lga 1700 İşlemciSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
26.001,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
19 26001.80 Intel Core I9-14900F 3.2Ghz 36Mb 1700P 14.NesılSatıcı: Bizedebak
27.418,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
20 27418.93 Intel Core i9-14900F 5.8GHz 36MB Önbellek 24 Çekirdek Lga 1700 İşlemciSatıcı: onlinealisverisyap
29.209,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
21 29209.70