Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: magic | 1 yorum
20.229,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
1 20229.99 Intel Core I9-14900kf 3.20ghz 24 Çekirdek 36mb L3 Önbellek Soket 1700 IşlemciSatıcı: Trendyol
20.231,87 TL + 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
2 20241.87 Intel Core i9-14900KF 3.20 GHz 24 Çekirdek 36 MB L3 Önbellek Soket 1700 İşlemciSatıcı: Suflydepo
20.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 20999.00 Intel Core i9-14900KF 3.20GHz 24 Çekirdek 36MB L3 Önbellek Soket 1700 İşlemci 21.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 21499.00 INTEL Core i9 14900KF 4.30GHz 1700 FANSIZ Boxed_BX8071514900KFSatıcı: Magic Teknoloji
21.792,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 21792.00 INTEL Core i9 14900KF 4.30GHz 1700 FANSIZ Boxed_BX8071514900KFSatıcı: HAYAT BİLGİSAYAR
21.878,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 21878.40 Intel Core i9 14900KF 3,2 GHz 36 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: magicteknoloji | 1 yorum
21.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
7 21999.99 Intel Core i9-14900KF 3.2 GHz LGA1700 36 MB Cache 125 W İşlemci TraySatıcı: teknostok
22.267,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
8 22267.99 Intel Core i9-14900KF 3.2 GHz LGA1700 36 MB Cache 125 W İşlemciSatıcı: GarajOnline
22.390,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
9 22390.33 Intel Core i9 14900KF 3.20 Ghz 24 Çekirdek 36MB 1700p 10nm İşlemci 22.330,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 22340 Intel® Core™ i9-14900KF Masaüstü İşlemci 24 Çekirdekli (8 P Çekirdekli + 16 E-çekirdek) 6.0 GHzSatıcı: incehesap
22.425,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
11 22425.16 INTEL Core i9 14900KF 4.30GHz 1700 FANSIZ Boxed_BX8071514900KFSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
22.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 22499.99 INTEL CORE i9 14900KF 68MB 16çekirdekli VGA YOK 1700p 125w Kutulu+Fansız 22.841,00 TL + Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
13 22851 Intel Raptor Lake I9-14900Kf 3.20Ghz 36Mb 1700P Tray Islemcı 23.107,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
14 23107.22 Intel Core I9-14900kf 3.20ghz 24 Çekirdek 36mb L3 Önbellek Soket 1700 IşlemciSatıcı: incehesap
23.242,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
15 23242.16 Intel Raptor Lake Refresh I9 14900Kf 1700Pın BoxSatıcı: Uzmanlar Bilgisayar
24.093,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
16 24093.76 INTEL Core i9 14900KF Soket 1700 5.80GHz 10nm 32MB Önbellek İşlemci 24.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
17 24159 INTEL i9-14900KF 24 Core, 3.20Ghz, 36Mb, 253W, LGA1700, 14.Nesil, BOX, (Grafik Kart YOK, Fan YOK)Satıcı: Ptd Bilişim
24.593,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
18 24593.67 INTEL Core i9 14900KF 4.30GHz 1700 FANSIZ Boxed_BX8071514900KFSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
24.596,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
19 24596.00 Intel Core i9 14900KF 3,2 GHz 36 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: Hızlı Stok
28.396,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
20 28396.50 INTEL Core i9 14900KF 4.30GHz 1700 FANSIZ Boxed_BX8071514900KFSatıcı: onlinealisverisyap
28.692,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
21 28692.91