- Faydalı
- Yeni
- Eski
30 dk önceki fiyat
1 21742.36 Intel Core i9-14900K 3.2 GHz LGA1700 36 MB Cache 125 W İşlemciSatıcı: magic | 7 yorum
22.299,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
2 22299.99 Intel Core i9 14900K 3.20 Ghz 24 Çekirdek 36MB 1700p 10nm İşlemci 22.331,00 TL + Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
3 22341 Intel Core i9-14900K 3.2 GHz LGA1700 36 MB Cache 125 W İşlemciSatıcı: hayatbilgisayar
22.498,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
4 22498.08 Intel Core i9-14900K 3.2 GHz LGA1700 36 MB Cache 125 W İşlemci TraySatıcı: teknostok
22.712,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
5 22712.08 Intel Core i9-14900K 3.2 GHz LGA1700 36 MB Cache 125 W BOX İşlemciSatıcı: Magic Teknoloji
23.040,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
6 23040.00 Intel Core i9 14900K 3,2 GHz 36 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: TRGaming | 1 yorum
23.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
7 23199.00 Intel Core I9-14900k 3.20ghz 24 Çekirdek 36mb L3 Önbellek Soket 1700 IşlemciSatıcı: EGEMEN TEKNOLOJİ | 4 yorum
23.300,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
8 23300.00 Intel Core i9 14900K 3.20 Ghz 24 Çekirdek 36MB 1700p TRAY (Kutusuz/Fansız) İşlemciSatıcı: Hema Bilişim
23.312,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
9 23312.85 Intel Raptor Lake I9-14900K 3.20Ghz 36Mb 1700P Tray Islemcı 23.731,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
10 23731.74 Intel Core i9-14900K 3.2 GHz LGA1700 36 MB Cache 125 W BOX İşlemciSatıcı: AYAZ TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ
23.966,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
11 23966.40 INTEL Core i9 14900K Soket 1700 5.80GHz 10nm 32MB Önbellek İşlemci 23.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
12 24009 INTEL CORE i9 14900K 68MB 16çekirdekli O/B UHD 770 1700p 125w Kutulu+FansızSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
23.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
13 23999.99 Intel Core i9 14900K 3,2 GHz 36 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: magicteknoloji | 3 yorum
24.249,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
14 24249.99 Intel Core I9-14900k 3.20ghz 24 Çekirdek 36mb L3 Önbellek Soket 1700 IşlemciSatıcı: magicteknoloji | 1 yorum
24.299,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
15 24299.99 Intel Core i9-14900K 3.20 GHz 24 Çekirdek 36 MB L3 Önbellek Soket 1700 İşlemciSatıcı: Magic Teknoloji
24.299,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
16 24299.99 Intel Raptor Lake Core I9 14900K 3.2Ghz 1700P 36Mb Box (Fansız) (125W) Uhd770Satıcı: Arslan Bilgisayar
24.296,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
17 24306 Intel Core i9-14900K 3.20GHz 24 Çekirdek 36MB L3 Önbellek Soket 1700 İşlemci 24.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
18 24399.00 Intel Core İ9 14900K 36 Mb 6 Ghz 14. Nesil Lga1700 Intel IslemciSatıcı: TEBİLON
24.778,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
19 24778.40 INTEL CORE i9 14900K 68MB 16çekirdekli O/B UHD 770 1700p 125w Kutulu+FansızSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
26.356,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
20 26356.00 INTEL i9-14900K 24 Core, 3.20Ghz, 36Mb, 253W, LGA1700, 14.Nesil, BOX, (Grafik Kart VAR, Fan YOK)Satıcı: Ptd Bilişim
27.030,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
21 27030.47 Core İ9 14900K 3.2Ghz 36Mb Önbellek 24 Çekirdek 1700 10Nm İşlemciSatıcı: pazareyle
30.140,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
22 30140.18 INTEL CORE i9 14900K 68MB 16çekirdekli O/B UHD 770 1700p 125w Kutulu+FansızSatıcı: onlinealisverisyap
30.739,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
23 30739.63