Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A+
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
22 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
1.27 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
1.24 kW
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
226 kWh

Daikin Sensira F 14 Duvar Tipi Klima (14.000 BTU) Fiyatları

Daikin Sensira Ftxf42f A++ 14000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: KABORON MEKANiK

53.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

1 53000.00
Daikin Sensira 14.500 Btu/h FTXF42F A+++

Satıcı: Home Depot

53.225,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 53225.00
FTXF42F Sensira 14.000 Btu (F Serisi) - beyaz

Satıcı: Final Price | 5 yorum

53.661,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 53661.00
FTXF42F Sensira 14.000 Btu (F Serisi) - beyaz

Satıcı: TBN Store | 5 yorum

53.661,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 53661.00
Daikin FTXF42F+RXF42F Sensira 14000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: homedepot

53.940,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 53940.00
Daikin Sensira FTXF42F A++ 14000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: homedepot

53.940,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 53940.00
Daikin Sensira FTXF42F (F Serisi) R32 WiFi 2024 Model A++ 14000 BTU Inverter Klima

Satıcı: Galeribeyaz

54.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 54999.00
Daikin Sensira FTXF42F (F Serisi) R32 WiFi 2024 Model A++ 14000 BTU Inverter Klima

Satıcı: sanaleşya

54.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 54999.00
Daikin Sensira Ftxf42f (F Serisi) R32 Wifi 2024 Model A++ 14000 Btu Inverter Klima

Satıcı: Galeribeyaz

55.357,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

9 55357.10
Daikin Sensira (Yeni) FTXF42F Wifi 14.000 Btu A++ İnverter Klima

Satıcı: TBN STORE

57.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 57000.00
Daikin Sensira FTXF42F (F Serisi) R32 WiFi 2024 Model A++ 14000 BTU Inverter Klima

Satıcı: GaleriBeyaz

59.135,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

11 59135.04
Daikin Sensira FTXF42F (F Serisi) R32 WiFi 2024 Model A++ 14000 BTU Inverter Klima

Satıcı: Sanaleşya

59.135,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

12 59135.04
Daikin Sensira (Yeni) FTXF42F Wifi 14.000 Btu A++ İnverter Klima

Satıcı: enuygunkombi

60.902,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

13 60902.00
Daikin-FTXF42F Sensira 14000 BTU/h Inverter Klima R32

Satıcı: ANKASTREGRUP

72.485,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

14 72495

Daikin Sensira F 14 Duvar Tipi Klima (14.000 BTU) Fiyat Geçmişi

Daikin Sensira F 14 Duvar Tipi Klima (14.000 BTU) Temel Özellikleri

A++
A+
22 dB
1.27 kW
1.24 kW
226 kWh
Yıllık Isıtma Güç Tüketimi:
1075 kWh
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Daikin Sensira F 14 Duvar Tipi Klima (14.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 14.331 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 1.27 kW
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 226 kWh
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 6.5

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 15.695 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 1.24 kW
• Yıllık Isıtma Güç Tüketimi 1075 kWh
• Isıtma Verimliliği A+
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4.3

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 22 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 45 dB
• İç Ünite Ses Gücü 59 dB
• Genişlik 770 mm
• Yükseklik 286 mm
• Derinlik 225 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 48 dB
• Dış Ünite Ses Gücü 61 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 28 kg
• Dış Ünite Genişlik 740 mm
• Dış Ünite Yükseklik 556 mm
• Dış Ünite Derinlik 343 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -10°C/48°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -15°C/18°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

Daikin Sensira F 14 Duvar Tipi Klima (14.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.