Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A+
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
20 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
0.779 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
0.77 kW
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
135 kWh

Daikin Sensira F 9 Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) Fiyatları

Daikin Yeni Sensira 9000 Btu/h | FTXF25F Inverter Klima R32

Satıcı: Ab-Store | 1 yorum

38.594,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 38594.07
Daikin Sensira FTXF25F A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: fixkırmızıbeyaz

38.531,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 38531.43
Daikin Yeni Sensira 9000 Btu/h | FTXF25F Inverter Klima R32

Satıcı: Birbeyaz | 1 yorum

39.431,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 39431.07
Daikin Sensira Wifi 9000 Btu Inverter Klima R32 Wifi ( Ftxf25f ) 2025 Yeni Seri

Satıcı: modatrend34-istanbul

43.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

4 43999.00
Daikin Sensira (Wİ-Fİ) TR.FTXF25F.01 9000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Gizerler

45.751,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 45751.99
Sensira Wifi (F SERİSİ) Tr.ftxf25f.01; 9.000 Btu/h; 4 2 Kw; A ; R32gazlı Inverter Klima

Satıcı: "TS TESİSAT "

51.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

6 51500.00
Daikin Sensira Wifi 9000 Btu Inverter Klima R32 Wifi ( Ftxf25f ) 2025 Yeni Seri

Satıcı: TS TESİSAT SANAYİ ve LTD. ŞTİ.

54.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

7 54000.00
Yeni Sensira 9000 BTU/h | FTXF25F Inverter Klima R32

Satıcı: Daikin Türkiye

54.910,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

8 54910.00
Daikin Yeni Sensira FTXF25F 9000 BTU Inverter Klima

Satıcı: Daikin_Turkiye

57.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 57800.00

Daikin Sensira F 9 Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) Fiyat Geçmişi

Daikin Sensira F 9 Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) Temel Özellikleri

A++
A+
20 dB
0.779 kW
0.77 kW
135 kWh
Yıllık Isıtma Güç Tüketimi:
801 kWh
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Daikin Sensira F 9 Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 8.530 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 0.779 kW
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 135 kWh
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 6.5

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 9.554 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 0.77 kW
• Yıllık Isıtma Güç Tüketimi 801 kWh
• Isıtma Verimliliği A+
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4.2

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 20 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 40 dB
• İç Ünite Ses Gücü 54 dB
• Genişlik 770 mm
• Yükseklik 286 mm
• Derinlik 225 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 46 dB
• Dış Ünite Ses Gücü 60 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 24 kg
• Dış Ünite Genişlik 740 mm
• Dış Ünite Yükseklik 556 mm
• Dış Ünite Derinlik 343 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -10°C/48°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -15°C/18°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

Daikin Sensira F 9 Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.