Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A
Isıtma Verimliliği:
A
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
34 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
2.773 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
2.603 kW
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
483 kWh

Daikin Sensira F 24 Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Fiyatları

Daikin Sensira FTXF71F A++ 24000 BTU Inverter Split Duvar Tipi Klima Enerji Verimliliği ile Soğutma

Satıcı: İRAY YAPI MALZEMELERİ SAN VE TİC LTD | 35 yorum

82.723,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 82723.50
Daikin FTXF71F+RXF71D9 Sensira 24000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: İRAYYAPIMALZEMELERİ

83.207,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 83207.10
Daikin Sensira Ftxf71f A++ 24000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: KABORON MEKANiK

84.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 84300.00
Daikin FTXF71F+RXF71D9 Sensira 24000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Satıcı: yamanbeyazesya

87.419,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 87419.07
Daikin Sensira Ftxf71f A++ 24000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima (Montaj Dahil Yeni Seri)

Satıcı: Sanalesya

88.020,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 88020.10
Daikin Sensira FTXF71F Wifi 24.000 Btu A++ Inverter Klima

Satıcı: GÜÇLÜ HOME | 15 yorum

90.944,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

6 90944.70
Daikin Yeni Sensira 24000 Btu/h | Ftxf71f Inverter Klima R32

Satıcı: modatrend34-istanbul

91.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 91899.00
Daikin Sensire Ftxf71f A 24000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: INTERIADESIGNSTORE

92.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 92850.00
DAIKIN FTXF71F Inverter Klima R32 Sensira 24000 BTU/h

Satıcı: "TS TESİSAT "

99.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 99000.00
Yeni Sensira 24000 BTU/h | FTXF71F Inverter Klima R32

Satıcı: "TS TESİSAT "

99.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 99000.00
Daikin Sensira (Yeni) FTXF71F Wifi 24.000 Btu A++ İnverter Klima

Satıcı: enuygunkombi

112.434,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 112434.00
Daikin Sensira (Yeni) FTXF71F Wifi 24.000 Btu A++ İnverter Klima

Satıcı: enuygunkombi

113.594,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

12 113594.76
Daikin Sensira (F Serisi) TR.FTXF71F.01; 24.000 BTU/h; 7 1 kW; A++; R32 GAZLI; Inverter Klima (Standart Online Controller)

Satıcı: Karamanoğlu Mühendislik

127.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

13 127500.00

Daikin Sensira F 24 Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Fiyat Geçmişi

Daikin Sensira F 24 Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Temel Özellikleri

A
34 dB
2.773 kW
2.603 kW
483 kWh
Yıllık Isıtma Güç Tüketimi:
2275 kWh
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Daikin Sensira F 24 Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 24.225 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 2.773 kW
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 483 kWh
• Soğutma Verimliliği A
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 5.15

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 27.978 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 2.603 kW
• Yıllık Isıtma Güç Tüketimi 2275 kWh
• Isıtma Verimliliği A
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 3.81

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 34 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 46 dB
• İç Ünite Ses Gücü 62 dB
• Genişlik 990 mm
• Yükseklik 295 mm
• Derinlik 263 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 52 dB
• Dış Ünite Ses Gücü 66 dB
• Dış Ünite Genişlik 870 mm
• Dış Ünite Yükseklik 734 mm
• Dış Ünite Derinlik 373 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -10°C/48°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -15°C/18°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

Daikin Sensira F 24 Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.