Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A+
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
33 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
1.85 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
1.63 kW
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
342 kWh

Daikin Sensira F 22 Duvar Tipi Klima (22.000 BTU) Fiyatları

Daikin Yeni Sensira F Serisi 2025 Model F Serisi 22000 Btu

Satıcı: modatrend34-istanbul

75.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

1 75300.00
Daikin Sensira (Yeni) FTXF60F Wifi 22.000 Btu A++ İnverter Klima

Satıcı: modatrend34

78.397,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 78397.00
Yeni Sensira 22000 BTU/h | FTXF60F Inverter Klima R32

Satıcı: modatrend34

79.799,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

3 79799.06
Daikin Sensira (Yeni) FTXF60F Wifi 22.000 Btu A++ Inverter Klima

Satıcı: modatrend34 | 1 yorum

84.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 84999.00
Daikin Sensira (Yeni) FTXF60F Wifi 22.000 Btu A++ Inverter Klima

Satıcı: Premium Klima | 1 yorum

86.955,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 86955.00
Daikin Yeni Sensira F Serisi 2025 Model A 22000 Btu

Satıcı: TS TESİSAT SANAYİ ve LTD. ŞTİ.

92.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

6 92000.00
Daikin Sensira (Yeni) FTXF60F Wifi 22.000 Btu A++ İnverter Klima

Satıcı: GÜLEÇ ANKASTRE

96.190,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 96190.08
Yeni Sensira 22000 BTU/h | FTXF60F Inverter Klima R32

Satıcı: Daikin Türkiye

99.047,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

8 99047.00
Daikin Sensira (Yeni) FTXF60F Wifi 22.000 Btu A++ İnverter Klima

Satıcı: enuygunkombi

103.065,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

9 103065.00
Daikin Yeni Sensira FTXF60F 22000 BTU Inverter Klima

Satıcı: Daikin_Turkiye

104.260,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 104260.00
Daikin-FTXF60F Sensira 22000 BTU/h Inverter Klima R32

Satıcı: ANKASTREGRUP

104.293,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

11 104303

Daikin Sensira F 22 Duvar Tipi Klima (22.000 BTU) Fiyat Geçmişi

Daikin Sensira F 22 Duvar Tipi Klima (22.000 BTU) Temel Özellikleri

A++
A+
33 dB
1.85 kW
1.63 kW
342 kWh
Yıllık Isıtma Güç Tüketimi:
1654 kWh
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Daikin Sensira F 22 Duvar Tipi Klima (22.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 20.472 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 1.85 kW
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 342 kWh
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 6.15

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 21.837 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 1.63 kW
• Yıllık Isıtma Güç Tüketimi 1654 kWh
• Isıtma Verimliliği A+
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4.06

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 33 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 45 dB
• İç Ünite Ses Gücü 60 dB
• Genişlik 990 mm
• Yükseklik 295 mm
• Derinlik 263 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 49 dB
• Dış Ünite Ses Gücü 63 dB
• Dış Ünite Genişlik 870 mm
• Dış Ünite Yükseklik 734 mm
• Dış Ünite Derinlik 373 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -10°C/48°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -15°C/18°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

Daikin Sensira F 22 Duvar Tipi Klima (22.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.