Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
Isıtma Verimliliği:
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
19 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
0.76 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
0.88 kW
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
132 kWh

Daikin Zeta Shira Plus 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Fiyatları

Daikin ZETA Shira Plus 12.000 BTU/h ZETA Serisi | FTXM35A Inverter Klima R32

Satıcı: İRAY YAPI MALZEMELERİ SAN VE TİC LTD | 21 yorum

68.099,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 68099.25
Daikin Zeta Shira Plus FTXM35A 12000 BTU/h Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: homedepot

68.820,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 68820.00
Daikin Zeta Shira Plus FTXM35A 12000 BTU/h Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: banyovit

70.999,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 70999.01
Daikin Zeta Shira Plus 12000 Btu/H Ftxm35a Inverter Klima R32

Satıcı: TS TESİSAT

73.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 73800.00
Daikin Zeta Shira Plus Ftxm35a 12000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: BANYOVİT

73.817,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 73817.00
Daikin 2024 Model Zeta Shira Plus A+++ 12000 Btu Inverter Klima R32 Wifi

Satıcı: TS TESİSAT

74.030,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 74030.20
Beyaz Inverter Klima FTXM35A 75.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 75099.00
Daikin 2024 Model Daikin Zeta Shira Plus A+++ 12000 Btu Inverter Klima R32 Wifi

Satıcı: BANYOVİT

75.175,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 75175.00
Daikin ZETA Shira Plus 12.000 BTU/h ZETA Serisi | FTXM35A Inverter Klima R32

Satıcı: SAFIRISIMARKET | 21 yorum

76.053,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 76053.65
Daikin Zeta Shira Plus Ftxm35a 12000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Törem Doğalgaz

77.562,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 77562.00
Zeta Shira Plus 12000 BTU/h| FTXM35A Inverter Klima R32

Satıcı: Daikin Türkiye

81.871,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 81871.00
Daikin Zeta Shira Plus 12000 BTU/h FTXM35A Inverter Klima R32

Satıcı: SB Klima

94.798,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 94798.00
Daikin ZETA Shira Plus 12.000 BTU/h ZETA Serisi | FTXM35A Inverter Klima R32

Satıcı: Karamanoğlu Mühendislik

98.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

13 98800.00

Daikin Zeta Shira Plus 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Fiyat Geçmişi

Daikin Zeta Shira Plus 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Temel Özellikleri

19 dB
0.76 kW
0.88 kW
132 kWh
Yıllık Isıtma Güç Tüketimi:
673 kWh
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Daikin Zeta Shira Plus 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 11.942 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 0.76 kW
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 132 kWh
• Soğutma Verimliliği A+++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 9.25

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 13.648 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 0.88 kW
• Yıllık Isıtma Güç Tüketimi 673 kWh
• Isıtma Verimliliği A+++
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 5.2

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 19 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 45 dB
• İç Ünite Ses Gücü 60 dB
• İç Ünite Ağırlığı 11.5 kg
• Genişlik 804 mm
• Yükseklik 298 mm
• Derinlik 252 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 47 dB
• Dış Ünite Ses Gücü 60 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 36 kg
• Dış Ünite Genişlik 923 mm
• Dış Ünite Yükseklik 610 mm
• Dış Ünite Derinlik 367 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -10°C/50°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -21°C/18°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

DOKÜMANLAR

Daikin Zeta Shira Plus 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Muhammed e*** A**** Profil Resmi

10 yorum

Muhammed e*** A**** İlk 4 link hatalı farklı ürün eski seri buradaki değer yeni modele ait
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Muhammed e*** A**** Profil Resmi

10 yorum

Muhammed e*** A**** İlk 4 teki ürün eski modeli farkı modeller
Ptt avm
Hepsiburada
Vb hatalı ürün
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.