Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
Isıtma Verimliliği:
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
19 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
0.37 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
0.5 kW
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
74 kWh

Daikin Zeta Shira Plus 7 Duvar Tipi Klima (7.000 BTU) Fiyatları

Daikin Zeta Shira Plus 7000 Btu/H Ftxm20a Inverter Klima R32

Satıcı: TS TESİSAT

61.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

1 61200.00
Zeta Shira Plus 7000 BTU/h| FTXM20A Inverter Klima R32

Satıcı: Daikin Türkiye

68.181,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

2 68181.50
Daikin Zeta Shira Plus 7000 BTU/h| FTXM20A Inverter Klima R32

Satıcı: TS TESİSAT SANAYİ ve LTD. ŞTİ.

70.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 70000.00
Daikin Zeta Shira Plus 7000 Btu/h FTXM20A Inverter Klima R32

Satıcı: SB Klima

71.770,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 71770.00
Daikin Zeta Shira Plus FTXM20A A+++ 7 Btu R32 Wifi Inventer Klima

Satıcı: Daikin_Turkiye

71.770,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 71770.00
Daikin Zeta Shira Plus FTXM20A A++ 7000 BTU/h Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Karamanoğlu Mühendislik

77.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 77190.00
Daikin Zeta Shira Plus 7000 BTU/h| FTXM20A Inverter Klima R32

Satıcı: KARAMANOĞLU MÜHENDİSLİK

78.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 78500.00
Daikin Zeta Shira Plus 7000 BTU/h FTXM20A Inverter Klima R32

Satıcı: SB Klima

78.947,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

8 78947.00
Daikin ZETA Shira Plus 7.000 BTU/h FTXM20A Inverter Klima R32

Satıcı: Karamanoğlu Mühendislik

82.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 82650.00

Daikin Zeta Shira Plus 7 Duvar Tipi Klima (7.000 BTU) Fiyat Geçmişi

Daikin Zeta Shira Plus 7 Duvar Tipi Klima (7.000 BTU) Temel Özellikleri

19 dB
0.37 kW
0.5 kW
74 kWh
Yıllık Isıtma Güç Tüketimi:
619 kWh
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Daikin Zeta Shira Plus 7 Duvar Tipi Klima (7.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 6.824 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 0.37 kW
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 74 kWh
• Soğutma Verimliliği A+++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 9.47

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 8.530 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 0.5 kW
• Yıllık Isıtma Güç Tüketimi 619 kWh
• Isıtma Verimliliği A+++
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 5.2

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 19 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 41 dB
• İç Ünite Ses Gücü 58 dB
• İç Ünite Ağırlığı 11.5 kg
• Genişlik 804 mm
• Yükseklik 298 mm
• Derinlik 252 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 46 dB
• Dış Ünite Ses Gücü 58 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 36 kg
• Dış Ünite Genişlik 923 mm
• Dış Ünite Yükseklik 610 mm
• Dış Ünite Derinlik 367 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -10°C/50°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -21°C/18°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

DOKÜMANLAR

Daikin Zeta Shira Plus 7 Duvar Tipi Klima (7.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.