Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A++
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
21 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
1 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
1.29 kW
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
181 kWh

Daikin Zeta Shira Plus 14 Duvar Tipi Klima (14.000 BTU) Fiyatları

Daikin Zeta Shira Plus FTXM42A A++ 14000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: İRAYYAPIMALZEMELERİ

74.771,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 74771.07
Daikin Zeta Shira Plus 14000 Btu/H Ftxm42a Inverter Klima R32

Satıcı: TS TESİSAT

80.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 80100.00
Daikin Zeta Shira Plus FTXM42A A++ 14000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: banyovit

80.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 80399.00
Daikin Zeta Shira Plus FTXM42E A++ 14000 Btu Wi-Fi Inverter Klima (Montaj Dahil)

Satıcı: SAFIRISIMARKET | 2 yorum

82.772,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 82772.33
Daikin ZETA Shira Plus 14.000 BTU/h | FTXM42A Inverter Klima R32

Satıcı: İRAY YAPI MALZEMELERİ SAN VE TİC LTD | 3 yorum

84.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 84000.00
Zeta Shira Plus 14000 BTU/h | FTXM42A Inverter Klima R32

Satıcı: Daikin Türkiye

88.739,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 88739.50
Daikin 2024 Model Daikin Zeta Shira Plus A++ 14000 Btu Inverter Klima R32 Wifi

Satıcı: OM THERMO

90.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 90000.00
Daikin Zeta Shira Plus 14000 BTU/h | FTXM42A Inverter Klima R32

Satıcı: TS TESİSAT SANAYİ ve LTD. ŞTİ.

90.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 90000.00
Daikin-FTXM42A Yeni Zeta Shira Plus 15000 BTU/h Inverter Klima R32

Satıcı: ANKASTREGRUP

95.000,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 95010
Daikin Zeta Shira Plus 14000 BTU/h FTXM42A Inverter Klima R32

Satıcı: SB Klima

99.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 99000.00
Daikin ZETA Shira Plus 14.000 BTU/h | FTXM42A Inverter Klima R32

Satıcı: Karamanoğlu Mühendislik

108.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 108000.00

Daikin Zeta Shira Plus 14 Duvar Tipi Klima (14.000 BTU) Fiyat Geçmişi

Daikin Zeta Shira Plus 14 Duvar Tipi Klima (14.000 BTU) Temel Özellikleri

A++
21 dB
1 kW
1.29 kW
181 kWh
Yıllık Isıtma Güç Tüketimi:
1120 kWh
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Daikin Zeta Shira Plus 14 Duvar Tipi Klima (14.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 14.330 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 1 kW
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 181 kWh
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 8.11

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 18.425 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 1.29 kW
• Yıllık Isıtma Güç Tüketimi 1120 kWh
• Isıtma Verimliliği A++
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 5

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 21 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 45 dB
• İç Ünite Ses Gücü 61 dB
• İç Ünite Ağırlığı 11.5 kg
• Genişlik 804 mm
• Yükseklik 298 mm
• Derinlik 252 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 48 dB
• Dış Ünite Ses Gücü 61 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 36 kg
• Dış Ünite Genişlik 923 mm
• Dış Ünite Yükseklik 610 mm
• Dış Ünite Derinlik 367 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -10°C/50°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -21°C/18°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

DOKÜMANLAR

Daikin Zeta Shira Plus 14 Duvar Tipi Klima (14.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.