Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A++
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
27 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
1.36 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
1.4 kW
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
224 kWh

Daikin Zeta Shira Plus 18 Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) Fiyatları

Daikin Zeta Shira Plus FTXM50A A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: homedepot

87.885,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 87885.00
Daikin Zeta Shira Plus FTXM50A A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: tbnstore

88.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 88150.00
Daikin Zeta Shira Plus FTXM50A A++ 18000 Btu Wi-Fi Inverter Klima (Montaj Dahil)

Satıcı: TBN Store | 21 yorum

89.094,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 89094.00
Daikin Zeta Shira Plus FTXM50A A++ 18000 Btu Wi-Fi Inverter Klima (Montaj Dahil)

Satıcı: İRAY YAPI MALZEMELERİ SAN VE TİC LTD | 21 yorum

89.139,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 89139.57
Daikin Zeta Shira Plus 18.000 Btu/H Zeta Serisi | Ftxm50A Inverter Klima R32

Satıcı: TS TESİSAT

97.010,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 97010.00
Daikin Zeta Shira Plus 18000 Btu/H Ftxm50a Inverter Klima R32

Satıcı: TS TESİSAT

97.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

6 97200.00
Daikin Zeta Shira Plus 18000 BTU/h FTXM50A Inverter Klima R32

Satıcı: SB Klima

102.645,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 102645.40
Daikin Zeta Shira Plus Ftxm50a 18000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Törem Doğalgaz

107.904,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

8 107904.60
Daikin Zeta Shira Plus FTXM50A 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Daikin Türkiye

109.782,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 109782.00
Daikin-FTXM50A Yeni Zeta Shira Plus 18000 BTU/h Inverter Klima R32

Satıcı: ANKASTREGRUP

117.526,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 117536
Daikin ZETA Shira Plus 18.000 BTU/h ZETA Serisi | FTXM50A Inverter Klima R32

Satıcı: Karamanoğlu Mühendislik

132.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 132800.00

Daikin Zeta Shira Plus 18 Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) Fiyat Geçmişi

Daikin Zeta Shira Plus 18 Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) Temel Özellikleri

A++
27 dB
1.36 kW
1.4 kW
224 kWh
Yıllık Isıtma Güç Tüketimi:
1312 kWh
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Daikin Zeta Shira Plus 18 Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 17.060 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 1.36 kW
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 224 kWh
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 7.8

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 19.790 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 1.4 kW
• Yıllık Isıtma Güç Tüketimi 1312 kWh
• Isıtma Verimliliği A++
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4.8

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 27 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 46 dB
• İç Ünite Ses Gücü 62 dB
• İç Ünite Ağırlığı 11.5 kg
• Genişlik 804 mm
• Yükseklik 298 mm
• Derinlik 252 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 48 dB
• Dış Ünite Ses Gücü 62 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 49 kg
• Dış Ünite Genişlik 954 mm
• Dış Ünite Yükseklik 734 mm
• Dış Ünite Derinlik 401 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -10°C/50°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -21°C/18°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

DOKÜMANLAR

Daikin Zeta Shira Plus 18 Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.