4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

Dell Pro E2225HM Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Dell Pro E2225HM Monitör Fiyatları

Dell 21.5 E2225hm Pro Monıtor 5ms 100hz 1920x1080 Vesa 1xhdmı 1xdp 1xvga

Satıcı: onlinealisverisyap

4.301,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 4301.98
Dell 21.5 E2225hm Pro Monıtor 5ms 100hz 1920x1080 Vesa 1xhdmı 1xdp 1xvga

Satıcı: lowellteknoloji

4.472,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 4472.37
Dell Pro E2225hm 21.5'' 5Ms Fhd Vga Hdmi Dp Va

Satıcı: Ucuz Sepet

4.746,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 4746.50
Dell 21.5" Pro E2225hm 5Ms Monitör

Satıcı: ZmTeknoloji

5.393,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 5393.80
Dell Pro E2225HM 21.5" 100Hz 5Ms VGA+HDMI+DP FullHD VA Vesa Monitör

Satıcı: KUANTUM

5.424,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 5424.98
Dell E2225HM 21.5 1920x1080 FHD 100Hz 5ms HDMI VGA DP Led Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

5.432,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 5432.76
Dell E2225HM 21.5 1920X1080 Fhd 100Hz 5ms HDMI VGA Dp LED Monitör - Siyah

Satıcı: teknoberk

5.640,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 5640.00
Dell Pro E2225HM 21.5" 100Hz 5Ms VGA+HDMI+DP FullHD VA Vesa Monitör

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

5.719,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

8 5719.00
Dell E2225HM 21.5 1920x1080 FHD 100Hz 5ms HDMI VGA DP Led Monitör

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

5.789,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 5789.93
Dell Pro E2225HM 21.5" 100Hz 5Ms VGA+HDMI+DP FullHD VA Vesa Monitör

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

5.922,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

10 5922.24
Dell 21.5" Pro E2225HM 5ms Monitör - 60 Hz - 21,5 inç

Satıcı: Batı Teknoloji

6.120,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 6120.00

Dell Pro E2225HM Monitör Fiyat Geçmişi

Dell Pro E2225HM Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Dell Pro E2225HM Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP HDCP 1.4
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2
• DisplayPort Özellikleri HDCP HDCP 1.4
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Yok
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +21 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 491.86 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 376.88 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 171 mm
• Ekran Genişliği 491.86 mm
• Ekran Yüksekliği 288.6 mm
• Ekran Derinliği 50.37 mm
• Ekran Ağırlığı 2.29 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 2.92 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) D
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 12 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 25 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.3 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Dell Pro E2225HM Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.