4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

Dell Pro E2725HM Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Dell Pro E2725HM Monitör Fiyatları

Dell Pro E2725HM 27" 100Hz 5Ms VGA+HDMI+DP FullHD IPS Vesa Monitör

Satıcı: Sinerji İleri Teknoloji

5.992,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

1 5992.66
Dell Pro 27 Monitor - E2725HM 27 inç 100Hz 5ms IPS Monitör

Satıcı: EastechTeknoloji

6.289,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

2 6299
Dell Pro E2725hm 27" 100Hz 5Ms Vga+Hdmı+Dp Fullhd Ips Vesa Monitör

Satıcı: Dualpazar

6.397,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 6397.70
Dell E2725hm Pro 27 Monitor 27" 1920X1080 8Ms Vga Dp Hdmı

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

7.298,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 7298.60
Dell Pro E2725hm 27" 100hz 5ms Vga+hdmı+dp Fullhd Ips Vesa Monitör

Satıcı: SOFTTEKTEKNOLOJİ

6.416,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 6416.07
Dell Pro E2725hm 27" 100hz 5ms Vga+hdmı+dp Fullhd Ips Vesa Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

6.490,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 6490.77
Dell 27" Ips E2725hm Pro 5Ms 100Hz Hdmı-Dp Ev İş Monitörü

Satıcı: onlinealisverisyap

6.503,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 6503.50
DELL 27 IPS E2725HM PRO 5MS 100HZ HDMI-DP EV İŞ MONİTÖRÜ

Satıcı: onlinealisverisyap

6.523,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

8 6523.61
Dell Pro E2725HM 27" 100Hz 5Ms VGA+HDMI+DP FullHD IPS Vesa Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

6.647,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

9 6647.48
Dell Pro E2725HM 27'' 5ms FHD Vga Hdmi Dp IPS - Siyah - Belirtilmemiş

Satıcı: SOFTTEKTEKNOLOJİ

6.968,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 6968.00
Dell 27 E2725HM Pro Monıtor 5ms 100Hz 1920X1080 Vesa 1xvga 1xdp 1xhdmı

Satıcı: HMD BİLGİSAYAR

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 6999.00
Dell Pro E2725Hm 27 Inç 5 Ms Full Hd Ips 100 Hz Monitör Siyah

Satıcı: Lowell Teknoloji

7.029,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 7029.00
Dell Pro E2725HM 27" 100Hz 5Ms VGA+HDMI+DP FullHD IPS Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

7.109,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

13 7109.13
Dell Pro E2725HM 27" 100Hz 5Ms VGA+HDMI+DP FullHD IPS Vesa Monitör

Satıcı: netsiparis

7.117,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

14 7117.73
Dell Pro E2725HM 27 inç 100Hz 5ms Full HD IPS Monitör - 3 Yıl Yerinde Servis Garantisi 7.181,46 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 7191.46
Dell Pro E2725HM 27 inç 100Hz 5ms Full HD IPS Monitör - 3 Yıl Yerinde Servis Garantisi 7.181,46 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 7191.46
Dell Pro E2725HM 27'' 5ms Hdmi Dp IPS

Satıcı: YEDİGÜN STORE

8.207,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

17 8207.33

Dell Pro E2725HM Monitör Fiyat Geçmişi

Dell Pro E2725HM Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Dell Pro E2725HM Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP HDCP 1.4
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2
• DisplayPort Özellikleri HDCP HDCP 1.4
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Yok
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +21 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 611.1 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 454.31 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 188.29 mm
• Ekran Genişliği 611.1 mm
• Ekran Yüksekliği 361.9 mm
• Ekran Derinliği 49.2 mm
• Ekran Ağırlığı 3.57 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 4.55 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) D
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 15 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 28 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.3 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Dell Pro E2725HM Monitör İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler

Dell Pro E2725HM Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.