4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

Dell Pro E2425HM Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Dell Pro E2425HM Monitör Fiyatları

Dell Pro E2425HM 23.8'' 5ms FHD Vga Hdmi Dp IPS

Satıcı: Nexora TR | 1 yorum

4.463,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 4463.07
Dell E2425hm 23.8" 100hz 5ms Fhd Hdmı Vga Dp Ips Monitör Cece5dll0098

Satıcı: nexora-tr

4.463,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 4463.07
Dell E2425HM 24'' 5 Ms Full Hd IPS 100 Hz Monitör - 24 inç

Satıcı: Rega Bilgisayar

4.640,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 4640.00
Dell E2425HM 23.8 1920x1080 FHD 100Hz 5ms HDMI VGA DP IPS Monitör

Satıcı: Nexora Tr

4.655,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 4655.03
Dell Monitör 23.8 İnç Pro E2425hm Fhd 5ms 100hz Hdmı+vga+dp Ips

Satıcı: zalembilisim

4.742,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 4742.07
Dell E2425HM 23.8 1920x1080 FHD 100Hz 5ms HDMI VGA DP IPS Monitör

Satıcı: Sinerji İleri Teknoloji

4.937,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 4937.30
Dell 23.8 1920x1080 FHD 100Hz 5ms HDMI VGA DP IPS Monitör E2425HM

Satıcı: EastechTeknoloji

4.979,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

7 4989
Dell E2425HM 23.8 İnç Full HD IPS HDMI VGA DP Monitör Siyah

Satıcı: Magic Teknoloji

5.171,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

8 5181.38
Dell Pro E2425HM 23.8'' 5ms Hdmi Dp IPS

Satıcı: Mod Teknoloji

5.229,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

9 5229.00
Dell E2425HM 23.8" 100Hz 5ms FHD HDMI VGA DP IPS Monitör

Satıcı: By Pro

5.279,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

10 5279.04
Dell Pro E2425HM 23.8'' 5ms Hdmi Dp IPS

Satıcı: BY-PRO

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

11 5499.00
Dell E2425HM 23.8" 100Hz 5ms FHD HDMI VGA DP IPS Monitör

Satıcı: netsiparis

5.528,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

12 5528.64
Dell 24 E2425HM Pro 5ms 100Hz 1920x1080 Vesa 1x Vga 1x Dp 1xHdmi Monitör

Satıcı: BRL TEKNOLOJİ

6.145,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

13 6145.75
Dell Pro E2425HM 23.8'' 5ms 100Hz Hdmi Dp IPS

Satıcı: YEDİGÜN BİLİŞİM

6.149,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

14 6149.43

Dell Pro E2425HM Monitör Fiyat Geçmişi

Dell Pro E2425HM Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Dell Pro E2425HM Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP HDCP 1.4
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2
• DisplayPort Özellikleri HDCP HDCP 1.4
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Yok
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +21 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 538.64 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 412.35 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 171 mm
• Ekran Genişliği 538.64 mm
• Ekran Yüksekliği 324.21 mm
• Ekran Derinliği 47.7 mm
• Ekran Ağırlığı 2.81 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.6 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) D
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 14 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 28.5 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.3 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Dell Pro E2425HM Monitör İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler

Dell Pro E2425HM Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.