4.1 (1 oy) / Yorum Yaz

Dell Pro E2425HSM Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Dell Pro E2425HSM Monitör Fiyatları

Dell E2425HSM 24 1920X1080 Fhd 100Hz 5ms HDMI VGA Dp IPS Monitör

Satıcı: Ebrar Bilgisayar | 3 yorum

5.309,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 5309.37
Dell Pro E2425hsm 23.8" 100hz 5ms Vga+hdmı+dp Fullhd Ips Vesa Monitör

Satıcı: zitekbilisim

5.160,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 5160.00
Dell Pro E2425hsm 23.8" 100hz 5ms Vga+hdmı+dp Fullhd Ips Vesa Monitör

Satıcı: EbrarBilgisayar

5.169,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 5169.00
Dell Pro E2425HSM 23.8" 100Hz 5Ms VGA+HDMI+DP FullHD IPS Vesa Monitör

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

5.401,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 5401.93
Dell Pro E2425HSM 23.8" 100Hz 5Ms VGA+HDMI+DP FullHD IPS Vesa Monitör

Satıcı: Sinerji İleri Teknoloji

5.480,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 5480.50
Dell Pro E2425HSM 23.8" 100Hz 5Ms VGA+HDMI+DP FullHD IPS Vesa Monitör

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

5.528,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 5528.64
DELL 23.8 IPS E2425HSM 5MS 100HZ HDMI-DP PIVOT EV OFIS TİPİ MONİTÖR 1920X1080

Satıcı: onlinealisverisyap

5.940,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 5940.06
DELL 23.8 IPS E2425HSM 5MS 100HZ HDMI-DP PIVOT EV OFIS TİPİ MONİTÖR 1920X1080

Satıcı: ZmTeknoloji

5.955,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 5955.66
DELL PRO E2425HSM 23.8″ 100Hz 5ms HDMI DisplayPort VGA Pivot Full HD IPS Monitör 5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 5999.00
Dell 23.8" Ips E2425hsm 5Ms 100Hz Hdmı-Dp Pıvot Ev Ofıs Tipi Monitör 1920X1080

Satıcı: ZmTeknoloji

6.009,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 6009.00
Dell Pro E2425HSM 23.8" 100Hz 5Ms VGA+HDMI+DP FullHD IPS Vesa Monitör

Satıcı: indeokurumsal

6.023,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 6023.70
23.8 Dell Pro E2425HSM Fhd 8ms 100HZ Hdmı+Vga+Dp IPS Pıvot Monıtor

Satıcı: Atom Bilgisayar

6.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

12 6449.00
Dell Pro E2425HSM 23.8 inç 100Hz 5ms Full HD IPS Pivot Monitör - 3 Yıl Yerinde Servis Garantisi 6.499,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 6509
Dell Pro E2425HSM 23.8 inç 100Hz 5ms Full HD IPS Pivot Monitör - 3 Yıl Yerinde Servis Garantisi 6.499,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 6509

Dell Pro E2425HSM Monitör Fiyat Geçmişi

Dell Pro E2425HSM Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Dell Pro E2425HSM Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP HDCP 1.4
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2
• DisplayPort Özellikleri HDCP HDCP 1.4
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Yok
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +21 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -173 º
• Swivel Aralığı (+) +173 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 130 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 538.64 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 485.77 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 211.6 mm
• Ekran Genişliği 538.64 mm
• Ekran Yüksekliği 324.21 mm
• Ekran Derinliği 53.54 mm
• Ekran Ağırlığı 2.81 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 4.66 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) D
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 12 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 28.5 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.3 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Dell Pro E2425HSM Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.