Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
İşlemci Çekirdeği:
4 çekirdek
İşlemci Frekansı:
1.7 GHz
Bellek (RAM):
1 GB
Bellek Tipi:
DDR4
HDD Yuvası:
1 adet

Synology DiskStation DS124 NAS Fiyatları

Synology (1x3.5'') DS124 Tower Nas Cihazı

Satıcı: ebz

9.915,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 9915.65
SYNOLOGY DS124 1GB 1x3.5" SATA Desteği RAID(0) NAS Depolama Ünitesi

Satıcı: ramazanmutlu

10.024,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

2 10024.47
Synology (1x3.5'') DS124 Tower Nas Cihazı

Satıcı: ramazanmutlu

10.224,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 10224.59
SYNOLOGY DS124 1GB 1x3.5" SATA Desteği RAID(0) NAS Depolama Ünitesi

Satıcı: onlinealisverisyap

10.316,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 10316.66
Synology DS124(1x3.5'') Tower NAS

Satıcı: onlinealisverisyap

10.515,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 10525.27
Synology 1Diskli Realtek Qc-1Gb Ram-Gigabit Nas Server Ds124

Satıcı: ramazanmutlu

10.536,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 10536.00
Synology Ds124 Realtek Qc- 1Gb Ram- 1-Diskli Nas Server (Disksiz)

Satıcı: onlinealisverisyap

10.543,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 10543.90
SYNOLOGY DS124 1GB 1x3.5" SATA Desteği RAID(0) NAS Depolama Ünitesi

Satıcı: KASVABİLİŞİM

11.136,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

8 11136.64
SYNOLOGY DS124 1GB 1x3.5" SATA Desteği RAID(0) NAS Depolama Ünitesi

Satıcı: KUANTUM

12.189,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

9 12189.45
Synology DS124(1X3.5'') Tower Nas

Satıcı: YEDİGÜN STORE

13.168,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 13168.11
Synology DS124 1 Bay 1xglan Nas Depolama Ünitesi

Satıcı: Core Bilgisayar

14.540,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 14540.42

Synology DiskStation DS124 NAS Fiyat Geçmişi

Synology DiskStation DS124 NAS Ürün Ailesi

Synology DiskStation DS124 NAS Temel Özellikleri

USB
4 çekirdek
1.7 GHz
1 GB
DDR4
1 adet

Synology DiskStation DS124 NAS Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi NAS
• Cihaz Sınıfı NAS
• Depolama Teknolojisi Disk
• Veri Yolu USB
• Veri Yolu Standardı USB 3.2 Gen 1
• Bağlantı Arayüzü USB Type-A
• Diğer Bağlantılar Ethernet (RJ45)
• Diğer Bağlantı Standartları Gigabit Ethernet
• Diğer Özellikler Disksiz

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• HDD Yuvası 1 adet

TEKNİK ÖZELLİKLER

• İşlemci Realtek RTD1619B
• İşlemci Çekirdeği 4 çekirdek
• İşlemci Frekansı 1.7 GHz
• Bellek (RAM) 1 GB
• Bellek Tipi DDR4

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Var
• Soğutucu Tipi Fan Soğutmalı
• Yükseklik 166 mm
• Genişlik 71 mm
• Derinlik 224 mm
• Ağırlık 700 g
• Renk Seçenekleri Siyah

Synology DiskStation DS124 NAS İle En Çok Karşılaştırılan NAS Çeşitleri

Synology DiskStation DS124 NAS Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.