Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknoraks
9.969,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
1 9969.00 SYNOLOGY DS124A2 1GB 2TBHDD 1x3.5" SATA Desteği RAID(0) NAS Depolama ÜnitesiSatıcı: Teknoraks
10.319,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 10319.00 Synology Ds124a2 1Gb 2Tbhdd 1X3.5 Sata Destegi Raıd(0) Nas Depolama Unitesi 10.334,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
3 10334.61 SYNOLOGY DS124A2 1GB 2TBHDD 1x3.5" SATA Desteği RAID(0) NAS Depolama Ünitesi T28263BSatıcı: Teknoraks
10.529,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
4 10529.00 Synology DS124A2 1 GB 2 TB HDD 1 Yuvalı NAS Depolama ÜnitesiSatıcı: teknoraks
10.709,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 10709.00 Synology DS124A2 1gb 2tbhdd 1x3.5" Sata Desteği Raıd(0) Nas Depolama ÜnitesiSatıcı: teknoraks
10.989,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
6 10989.00 SYNOLOGY DS124A2 1GB 2TBHDD 1x3.5" SATA Desteği RAID(0) NAS Depolama ÜnitesiSatıcı: Teknoraks
24.041,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 24041.54