Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknoraks
11.819,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
1 11819.00 SYNOLOGY DS124A3 1GB 4TBHDD 1x3.5" SATA Desteği RAID(0) NAS Depolama ÜnitesiSatıcı: Teknoraks
11.702,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
2 11702.93 SYNOLOGY DS124A3 1GB 4TBHDD 1x3.5" SATA Desteği RAID(0) NAS Depolama ÜnitesiSatıcı: Teknoraks
12.229,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 12229.00 Synology Ds124a3 1Gb 4Tbhdd 1X3.5 Sata Destegi Raıd(0) Nas Depolama Unitesi 12.255,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
4 12255.21 SYNOLOGY DS124A3 1GB 4TBHDD 1x3.5" SATA Desteği RAID(0) NAS Depolama Ünitesi T28263CSatıcı: Teknoraks
12.489,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 12489.00 Synology DS124A3 1 GB 4 TB HDD 1 Yuvalı NAS Depolama ÜnitesiSatıcı: teknoraks
12.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
6 12699.00 Synology DS124A3 1gb 4tbhdd 1x3.5" Sata Desteği Raıd(0) Nas Depolama ÜnitesiSatıcı: teknoraks
13.029,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
7 13029.00