Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknoraks
9.489,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
1 9489.00 SYNOLOGY DS124A1 1GB 1TBHDD 1x3.5" SATA Desteği RAID(0) NAS Depolama ÜnitesiSatıcı: Teknoraks
9.829,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
2 9829.00 Synology Ds124a1 1Gb 1Tbhdd 1X3.5 Sata Destegi Raıd(0) Nas Depolama Unitesi 9.839,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
3 9839.61 SYNOLOGY DS124A1 1GB 1TBHDD 1x3.5" SATA Desteği RAID(0) NAS Depolama Ünitesi T28263ASatıcı: Teknoraks
10.029,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önceki fiyat
4 10029.00 Synology DS124A1 1 GB 1 TB HDD 1 Yuvalı NAS Depolama ÜnitesiSatıcı: teknoraks
10.209,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
5 10209.00 Synology DS124A1 1gb 1tbhdd 1x3.5" Sata Desteği Raıd(0) Nas Depolama ÜnitesiSatıcı: teknoraks
10.469,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
6 10469.00 SYNOLOGY DS124A1 1GB 1TBHDD 1x3.5" SATA Desteği RAID(0) NAS Depolama ÜnitesiSatıcı: Teknoraks
24.041,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 24041.54