Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: PTD Bilişim
28.715,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
1 28715.53 Kıngston Sedc600m/7680G Dc600m 7.68Tb 2.5 İnc Sata 3 Sunucu Ssd 29.729,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
2 29729.64 Kingston DC600M 7.68TB 2.5 Inç Sata 3 Sunucu SSDSatıcı: Bta e-Ticaret
29.998,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
3 29998.00 Kingston DC600M 7.68 TB 2.5" Sata 3 SSDSatıcı: Uzmanlarpc
30.673,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 30673.83 Kingston DC600M 7.68TB 2.5 inç Sata 3 Sunucu SSDSatıcı: Ptd Bilişim
31.392,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
5 31402.43 Kingston DC600M 7.68 TB 2.5" Sata 3 SSDSatıcı: genaybilgisayar
34.350,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
6 34350.62