Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Rastgele Okuma (QD32):
94 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
59 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

Kingston DC600M SSD (3.84 TB) Fiyatları

Kingston DC600m 3.84 TB 2.5" Sata 3 Sunucu SSD

Satıcı: cbbilgisayar

80.592,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 80592.00
Kingston DC600m 3.84 TB 2.5" Sata 3 Sunucu SSD

Satıcı: ebz

95.826,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 95826.27
Kingston DC600M 3.84TB 2.5 inç Sata 3 Sunucu SSD

Satıcı: ramazanmutlu

98.035,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 98035.98
Kıngston 3.84Tb 2.5"Dc600m Sedc600m/3840G 560/530Mb/S Enterprise Sata-3 Ssd Disk

Satıcı: ramazanmutlu

102.082,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 102082.00
Kıngston 2,5" 3.84Tb Dc600m Sedc600m/3840G 560Mb/S 530Mb/S Sata 3 (6Gb/S) Enterprise Ssd

Satıcı: ZmTeknoloji

102.500,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 102500.90
Kingston DC600M 3.84TB 2.5 inç Sata 3 Sunucu SSD

Satıcı: netsipariş

102.662,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 102662.30
KINGSTON 2.5 3.84TB DC600M SEDC600M/3840G 560MB/s 530MB/s SATA 3 (6Gb/s) Enterprise SSD

Satıcı: onlinealisverisyap

102.686,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

7 102686.00
Kingston SEDC600M-3840G 3,48GB 560-530MBS 2.5 SATA SUNUCU SSD

Satıcı: fırsatdiyarım

102.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 102999.00
KINGSTON 2,5 3.84TB DC600M SEDC600M/3840G 560MB/s 530MB/s SATA 3 (6Gb/s) Enterprise SSD

Satıcı: Lowell Teknoloji

115.409,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 115409.00
Kingston Sedc600M-3840G 3,48Gb 560-530Mbs 2.5 Sata Sunucu Ssd Harddisk

Satıcı: Pazareyle

116.432,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 116432.04
Kingston Sedc600M-3840G 3,48Gb 560-530Mbs 2.5 Sata Sunucu Ssd Harddisk - Yok

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

117.726,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 117726.12
Kingston DC600M 3.84TB (560/530MB/s) 2.5" SATA3 SSD

Satıcı: Lowell Teknoloji

129.469,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 129469.00

Kingston DC600M SSD (3.84 TB) Fiyat Geçmişi

Kingston DC600M SSD (3.84 TB) Temel Özellikleri

94 K IOPS
59 K IOPS
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
7.008 TBW

Kingston DC600M SSD (3.84 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 3.84 TB
• Sıralı Yazma 530 MB/s
• Sıralı Okuma 560 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 59 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 94 K IOPS
• Veri Yazma Garantisi 7.008 TBW

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 2.5 İnç
• Yükseklik 100.4 mm
• Genişlik 70.1 mm
• Derinlik 7.1 mm
• Ağırlık 92 g
• Renk Seçenekleri Siyah

Kingston DC600M SSD (3.84 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.