Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Rastgele Okuma (QD32):
94 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
65 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

Kingston DC600M SSD (960 GB) Fiyatları

Kingston DC600M 960 Gb 2.5" Sata 3 Sunucu Ssd Hard Disk

Satıcı: ebz

25.141,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 25141.75
Kingston DC600M 960GB 2.5 inç Sata 3 Sunucu SSD

Satıcı: ramazanmutlu

25.694,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

2 25694.94
KINGSTON 2.5 960gb DC600M SEDC600M/960G 560MB/s 530MB/s SATA 3 (6Gb/s) Enterprise SSD

Satıcı: onlinealisverisyap

25.829,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 25829.00
Kingston DC600M 960 Gb 2.5" Sata 3 Sunucu Ssd Hard Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

25.843,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 25843.95
Kıngston 2,5" 960Gb Dc600m Sedc600m/960G 560Mb/S 530Mb/S Sata 3 (6Gb/S) Enterprise Ssd

Satıcı: onlinealisverisyap

26.053,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 26053.40
Kingston DC600M 960GB 2.5 inç Sata 3 Sunucu SSD

Satıcı: onlinealisverisyap

26.577,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

6 26577.19
Kıngston 2,5" 960Gb Dc600m Sedc600m/960G 560Mb/S 530Mb/S Sata 3 (6Gb/S) Enterprise Ssd

Satıcı: ZmTeknoloji

26.637,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 26637.70
Kingston DC600M SSD 2.5" Enterprise SATA SSD - SEDC600M/960G

Satıcı: onlinealisverisyap

26.941,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 26951.3
Kingston SEDC600M-960G 960GB 560-530MBS 2.5 SATA SUNUCU SSD

Satıcı: onlinealisverisyap | 2 yorum

26.941,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 26941.30
KINGSTON 2,5 960gb DC600M SEDC600M/960G 560MB/s 530MB/s SATA 3 (6Gb/s) Enterprise SSD

Satıcı: netsiparis

29.324,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 29324.55
KINGSTON 2,5 960gb DC600M SEDC600M/960G 560MB/s 530MB/s SATA 3 (6Gb/s) Enterprise SSD

Satıcı: onlinealisverisyap

29.332,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 29332.82
Kingston DC600M SEDC600M/960G 960GB (560/530MB/s) 2.5" SATA3 SSD

Satıcı: Lowell Teknoloji

30.389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 30389.00
Universal Kıngston 2.5 DC600M 960GB Sata Iıı 560MB/S - 530MB/S Enterprıse Server SSD SEDC600M/960G

Satıcı: Kuantum

31.590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

13 31590.00

Kingston DC600M SSD (960 GB) Fiyat Geçmişi

Kingston DC600M SSD (960 GB) Temel Özellikleri

94 K IOPS
65 K IOPS
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
1.752 TBW

Kingston DC600M SSD (960 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 960 GB
• Sıralı Yazma 530 MB/s
• Sıralı Okuma 560 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 65 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 94 K IOPS
• Veri Yazma Garantisi 1.752 TBW

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 2.5 İnç
• Yükseklik 100.4 mm
• Genişlik 70.1 mm
• Derinlik 7.1 mm
• Ağırlık 92 g
• Renk Seçenekleri Siyah

Kingston DC600M SSD (960 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.