Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Rastgele Okuma (QD32):
94 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
78 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

Kingston DC600M SSD (1.92 TB) Fiyatları

Kingston DC600M 2.5''1.92 TB SATA 3 SSD Hard Disk

Satıcı: SDSTeknoloji

48.115,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 48115.71
Kingston DC600M 1.92TB 2.5 inç Sata 3 Sunucu SSD

Satıcı: SDS TEKNOLOJİ

48.870,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 48870.60
Kingston SEDC600M 1920 GB SATA 3 SSD 500-599 MB/s Okuma 450-599 MB/s Yazma Hızı

Satıcı: SDS Teknoloji | 1 yorum

51.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 51990.00
Kingston DC600M 2.5''1.92 TB SATA 3 SSD Hard Disk

Satıcı: ebz

54.468,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 54468.29
Kingston DC600M 1.92TB 2.5 inç Sata 3 Sunucu SSD

Satıcı: ramazanmutlu

54.522,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 54522.57
Kingston Dc600m Sedc600m/1920G 1.92Tb (560/530Mb/S) 2.5" Sata3 Ssd

Satıcı: Lowell Teknoloji

56.431,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 56431.50
Kıngston 1.92Tb 2.5" Dc600m Sedc600m/1920G 560/530Mb/S Enterprise Sata-3 Ssd Disk

Satıcı: kasvabilişim

56.525,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 56525.30
KINGSTON 2.5 1.92tb DC600M SEDC600M/1920G 560MB/s 530MB/s SATA 3 (6Gb/s) Enterprise SSD

Satıcı: onlinealisverisyap

57.040,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

8 57040.00
Kingston Technology Kingston DC600M SSD 2.5" Kurumsal SATA SSD - SEDC600M/1920G

Satıcı: netsiparis

57.099,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

9 57109.3
Kingston SEDC600M Enterprise 1.92TB 2.5'' SATA SSD

Satıcı: netsiparis

57.877,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 57877.70
Kingston 2.5" Sata3 SSD 1.92 TB 560/530 Okuma Yazma Hızı ile Hızlı Bağlantı Tipi SEDC600M/1920G

Satıcı: HSHOME

59.660,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 59660.00
Kingston SEDC600M Enterprise 1.92TB 2.5'' SATA SSD

Satıcı: Lowell Teknoloji

59.719,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

12 59719.00

Kingston DC600M SSD (1.92 TB) Fiyat Geçmişi

Kingston DC600M SSD (1.92 TB) Temel Özellikleri

94 K IOPS
78 K IOPS
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
3.504 TBW

Kingston DC600M SSD (1.92 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 1.92 TB
• Sıralı Yazma 530 MB/s
• Sıralı Okuma 560 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 78 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 94 K IOPS
• Veri Yazma Garantisi 3.504 TBW

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 2.5 İnç
• Yükseklik 100.4 mm
• Genişlik 70.1 mm
• Derinlik 7.1 mm
• Ağırlık 92 g
• Renk Seçenekleri Siyah

Kingston DC600M SSD (1.92 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.