Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: LEMAXGUVENLİK | 28 yorum
4.695,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 4695.00 Seagate Skyhawk 3.5" 6TB Sata 3.0 256MB 195Mb/s RV Sensör 7200Rpm 64HD Kamera 180TB/Yil Isyükü 7/24 Güvenlik Disk ST6000VX0023Satıcı: LEMAX GUVENLİK | 17 yorum
4.692,00 TL Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
2 4692.00 Seagate SkyHawk ST6000VX0023 3.5" 6 TB 7200 RPM SATA 3 HDDSatıcı: laptoptedarik
4.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 4699.00 Seagate SkyHawk ST6000VX0023 3.5" 6 TB 7200 RPM SATA 3 HDDSatıcı: FirstTeknoloji | 28 yorum
4.750,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 4750.00 Seagate 6Tb Skyhawk 3,5" 256Mb 7200 St6000vx0023 HarddiskSatıcı: Smallman
5.510,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
5 5510.70 Seagate 6Tb Skyhawk 3,5\" 256Mb 7200 St6000Vx0023 HarddiskSatıcı: SMALLMAN
5.525,74 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
6 5535.74 Seagate Skyhawk 5900 Rpm 6tb Pc HDD ST6000VX0023 (SV35 7/24 Çalışma)Satıcı: Bestaguvenlik | 5 yorum
5.730,00 TL Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
7 5730.00 Seagate 6Tb Skyhawk 3,5" 256Mb 7200 St6000Vx0023 HarddiskSatıcı: SMALLMAN
5.833,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
8 5843.49 6Tb Skyhawk 3,5" 256Mb 7200 St6000Vx0023 HarddiskSatıcı: pazareyle
6.466,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
9 6476.23 Seagate 6Tb Skyhawk 3,5" 256Mb 7200 St6000vx0023 Harddisk (Ithalat)Satıcı: NusratBilişim
8.298,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
10 8298.20