Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: DEPO GÜVENLİK VE OTOMASYON | 94 yorum
2.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
1 2499.00 Seagate SkyHawk ST3000VX010 3 TB 3.5" 5900 RPM 64 MB SATA 3 PC HDDSatıcı: depoguvenlik
2.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
2 2499.00 Seagate 3tb Skyhawk ST3000VX010 3.5" 5900 Rpm 64 MB Sata 3 Pc HarddiskSatıcı: Güvenlik Amiri | 40 yorum
2.520,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
3 2520.00 Seagate SkyHawk ST3000VX010 3 TB 3.5" 5900 RPM 64 MB SATA 3 PC HDDSatıcı: ekspresteknoloji | 79 yorum
2.599,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
4 2599.90 Seagate 3.5" 3tb Skyhawk 5900rpm 64mb Cache Sata 3.0 Güvenlik Harddisk St3000vx010Satıcı: Technoavm
3.250,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
5 3250.00 Seagate SkyHawk ST3000VX010 3 TB 3.5" 5900 RPM 64 MB SATA 3 PC HDDSatıcı: HAYATBİLİSİM
3.275,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
6 3275.00