Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Techno-Tek
6.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
1 6500.00 Seagate Skyhawk 3.5" 8TB Sata 3.0 256MB 210Mb/s RV Sensör 7200Rpm 64HD Kamera 180TB/Yil Isyükü 7/24 Güvenlik Disk ST8000VX0022Satıcı: LEMAX GUVENLİK | 48 yorum
6.483,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
2 6483.00 Seagate Surveillance SkyHawk ST8000VX0022 8 TB 7200 RPM HDDSatıcı: FirstTeknoloji | 80 yorum
6.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
3 6999.99 Seagate 8Tb St8000vx0022 Skyhawk 3.5 7200Rpm 256Mb Harddisk Guvenlik Diski (Ithalat)Satıcı: Smallman
7.402,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
4 7402.60 Seagate 8Tb St8000Vx0022 Skyhawk 3.5' 7200Rpm 256Mb Harddisk Güvenlik Diski (İthalat)Satıcı: SMALLMAN
7.412,50 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 7422.5 Seagate 8tb Skyhawk 3.5' 7200RPM 256MB ST8000VX002 Sabit Güvenlik DiskiSatıcı: verofis | 1 yorum
7.719,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
6 7719.51 Seagate 8Tb St8000Vx0022 Skyhawk 3.5' 7200Rpm 256Mb Harddisk Güvenlik Diski (İthalat)Satıcı: Smallman
7.903,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
7 7903.33 Seagate 8Tb St8000vx0022 Skyhawk 3.5 7200Rpm 256Mb Harddisk Guvenlik Diski (Ithalat)Satıcı: HARCA BİTMEZ
8.047,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
8 8047.75 Seagate 8Tb St8000Vx0022 Skyhawk 3.5' 7200Rpm 256Mb Harddisk GüvSatıcı: SoneksBilgisayar
8.243,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
9 8243.90 Seagate 8Tb Skyhawk 3.5' 7200Rpm 256Mb St8000Vx002 HarddiskSatıcı: pazareyle
8.909,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
10 8909.15