Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

Seagate Skyhawk AI HDD (32 TB) Fiyatları

Seagate Skyhawk Aı St32000ve000 32Tb 7200Rpm 512Mb 3.5" Sata Harddisk

Satıcı: Lowell Teknoloji

85.661,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 85661.40
Seagate 32TB SkyHawk AI SATA6 3,5 512MB 7200RPM (ST32000VE000) Güvenlik Diski 86.057,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 86067
Seagate 32 Tb Skyhawk Aı Sata 6 512Mb 7/24 Guvenlık St32000ve000

Satıcı: Netsiparis

87.735,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 87735.70
32 TB SEAGATE 3.5 SKYHAWK AI SATA 6 512MB 7/24 GUVENLIK ST32000VE000 (5 YIL RESMI DIST GARANTILI)

Satıcı: YEDİGÜN STORE

90.973,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

4 90973.00
Seagate SkyHawk AI ST32000VE000 32TB 7200RPM 512MB 3.5" SATA Harddisk

Satıcı: Lowell Teknoloji

91.429,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 91429.00
Seagate SkyHawk AI 32TB 7200RPM 512MB 3.5" SATA Harddisk

Satıcı: Lowell Teknoloji

92.619,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 92619.00
32 Tb Seagate 3.5 Skyhawk Aı Sata 6 512MB 7/24 Guvenlık ST32000VE000 (5 Yıl Resmı Dıst Garantılı)

Satıcı: Lowell Teknoloji

94.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 94199.00
32 TB SEAGATE 3.5 SKYHAWK AI SATA 6 512MB 7/24 GUVENLIK ST32000VE000 (5 YIL RESMI DIST GARANTILI)

Satıcı: MAESKO

95.207,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 95207.12
32 Tb Seagate 3.5 Skyhawk Aı Sata 6 512MB 7/24 Guvenlık ST32000VE000 (5 Yıl Resmı Dıst Garantılı) - HARD DİSK

Satıcı: MAESKO

100.282,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 100282.19
Seagate SkyHawk AI 32TB 7200RPM 512MB 3.5" SATA Harddisk

Satıcı: kuralay

104.161,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 104161.00
32 TB SEAGATE 3.5 SKYHAWK AI SATA 6 512MB 7/24 GUVENLIK ST32000VE000 (5 YIL RESMI DIST GARANTILI)

Satıcı: YEDİGÜN STORE

105.782,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

11 105782.61
Seagate Skyhawk St32000Ve000 Sata 3.0 7200 Rpm 3.5" 32 Tb Harddisk

Satıcı: ACF Teknoloji

155.720,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 155720.96

Seagate Skyhawk AI HDD (32 TB) Fiyat Geçmişi

Seagate Skyhawk AI HDD Ürün Ailesi

Seagate Skyhawk AI HDD (32 TB) Temel Özellikleri

Seagate Skyhawk AI HDD (32 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 512 MB

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Ağırlık 695 g
• Renk Seçenekleri Gri

Seagate Skyhawk AI HDD (32 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.