Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

Seagate Skyhawk AI HDD (18 TB) Fiyatları

Seagate SkyHawk AI ST18000VE002 3.5" 18 TB 7200 RPM SATA HDD

Satıcı: ramazanmutlu

36.931,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 36931.97
SEAGATE ST18000VE002 SKYHAWK 3.5" 18TB 7200rpm 256mb SATA (3 Yıl Garanti) 7/24 Harddisk

Satıcı: ramazanmutlu

36.932,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 36932.00
Seagate SkyHawk AI ST18000VE002 3.5" 18 TB 7200 RPM SATA HDD

Satıcı: teknostok

37.839,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 37839.54
SEAGATE 3.5 18TB SKYHAWK AI ST18000VE002 7200 RPM 256MB SATA-3 Güvenlik Diski

Satıcı: onlinealisverisyap

38.140,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 38140.57
SEAGATE 3.5 18TB SKYHAWK AI ST18000VE002 7200 RPM 256MB SATA-3 Güvenlik Diski

Satıcı: ZmTeknoloji

38.159,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 38159.00
Seagate 3.5" 18Tb Skyhawk Aı St18000ve002 7200 Rpm 256Mb Sata-3 Güvenlik Diski

Satıcı: onlinealisverisyap

38.360,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 38360.10
SEAGATE ST18000VE002 SKYHAWK 3.5" 18TB 7200rpm 256mb SATA (3 Yıl Garanti) 7/24 Harddisk

Satıcı: onlinealisverisyap

39.199,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 39199.49
Seagate Skyhawk AI 18 TB 3.5 IN 6 GB/S SATA 256MB 24X7

Satıcı: onlinealisverisyap

39.859,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

8 39869.03
Seagate Skyhawk St18000ve002 18Tb 7200Rpm 256Mb 3.5" Sata Harddisk

Satıcı: Lowell Teknoloji

39.961,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 39961.20
Seagate SkyHawk 3.5 inç 18 TB 7200 RPM Sata 3.0 Harddisk

Satıcı: netsiparis

40.870,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 40870.37
SEAGATE 3.5" 18TB SKYHAWK AI ST18000VE002 7200 RPM 256MB SATA-3 Güvenlik Diski

Satıcı: Lowell Teknoloji

42.058,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

11 42058.23
Seagate Skyhawk Aı ST18000VE002 18 Tb 7200RPM 256MB Sata3 550TB/Y Rv 7/24

Satıcı: onlinealisverisyap | 3 yorum

42.229,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

12 42229.13
Seagate Skyhawk Aı 18TB 7200RPM 256MB Sata3 6gbit/sn ST18000VE002 7/24 HDD - 18 TB

Satıcı: Hızlı Stok

52.652,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

13 52652.98

Seagate Skyhawk AI HDD (18 TB) Fiyat Geçmişi

Seagate Skyhawk AI HDD Ürün Ailesi

Seagate Skyhawk AI HDD (18 TB) Temel Özellikleri

Seagate Skyhawk AI HDD (18 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 256 MB

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Ağırlık 670 g
• Renk Seçenekleri Gri

Seagate Skyhawk AI HDD (18 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.