Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Güvenlik Amiri
11.464,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
1 11464.30 Seagate SkyHawk AI ST16000VE002 3.5" 16 TB 7200 RPM 256 MB SATA 3 HDDSatıcı: ekspresteknoloji
11.999,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
2 11999.90 Seagate SkyHawk 3.5 inç 16 TB 7200 RPM Sata 3.0 HarddiskSatıcı: Magic Teknoloji
12.480,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
3 12480.00 Seagate SkyHawk AI ST16000VE002 3.5" 16 TB 7200 RPM 256 MB SATA 3 HDDSatıcı: teknodata-bil
12.579,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
4 12579.00 SEAGATE SKYHAWK 3.5 16TB ST16000VE002 SATA 3.0 256MB 7200RPMSatıcı: Amazon.com.tr
12.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
5 12699.00 Seagate SkyHawk AI ST16000VE002 3.5" 16 TB 7200 RPM 256 MB SATA 3 HDDSatıcı: magic
12.783,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
6 12783.15 Seagate Skyhawk Aı 16 Tb 7200RPM 256MB Sata3 550TB/Y Rv 7/24 (ST16000VE002)Satıcı: magicteknoloji | 3 yorum
12.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
7 12999.99 Seagate SkyHawk St16000Ve002 16 TB 3.5 Sata3 Sv35 7200Rpm 256 MB 7/24 Güvenlik HarddiskSatıcı: Magic Teknoloji
12.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 12999.99 SEAGATE 16TB SKYHAWK 3.5" 7200RPM SST16000VE002 7-24 HARDDISK (ITHALAT)Satıcı: pazarola
13.414,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
9 13414.13 SEAGATE 16TB 3.5 7200RPM 256MB SATA3 GÜVENLİK DİSKİ SKYHAWK ST16000VE002Satıcı: onlinealisverisyap
14.018,00 TL + Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
10 14028 Seagate 16Tb Skyhawk 3.5" 7200Rpm Sst16000ve002 7-24 Harddisk (Ithalat) 14.503,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
11 14503.00 Seagate 16Tb Skyhawk 3.5" 7200Rpm Sst16000ve002 7-24 Harddisk (Ithalat) 14.804,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
12 14804.57 16 TB SEAGATE 3.5 SKYHAWK SATA3 SV35 7200RPM 256MB 7/24 GUVENLIK ST16000VE002 (RESMI DISTI GARANTILI)Satıcı: ZMTEKNOLOJİ
15.060,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
13 15070.76 16Tb Skyhawk 3.5" 7200Rpm Sst16000Ve002 7-24 HarddiskSatıcı: pazareyle
15.993,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
14 16003.31 16 TB SEAGATE 3.5 SKYHAWK SATA3 SV35 7200RPM 256MB 7/24 GUVENLIK ST16000VE002 (RESMI DISTI GARANTILI)Satıcı: onlinealisverisyap
17.604,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
15 17604.29