Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: onlinealisverisyap
16.779,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
1 16779.48 SEAGATE 20TB 3.5 SKYHAWK ST20000VE002 7200RPM 256MB SATA-3 Güvenlik DiskiSatıcı: onlinealisverisyap
16.804,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 16814 20 Tb Seagate 3.5 Skyhawk Sata 7200Rpm 256Mb 7/24 Guvenlık St20000ve002 (Resmı Dıst Garantılı)Satıcı: bizdeherseyvar
17.036,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 17036.90 Seagate ST20000VE002 2.5 inç 20 TB 7200 RPM Sata 3.0 HarddiskSatıcı: pazarola
17.505,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
4 17505.59 Seagate ST20000VE002 DSK 3.5"20 TB 7200 RPM SATA 256 MB SSDSatıcı: AKNOLOJİ
17.534,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 17534.27 Seagate ST20000VE002 DSK 3.5"20 TB 7200 RPM SATA 256 MB SSDSatıcı: onlinealisverisyap
17.540,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
6 17540.75 Seagate ST20000VE002 DSK 3.5"20 TB 7200 RPM SATA 256 MB SSDSatıcı: ramazanmutlu
17.657,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
7 17657.90 Seagate St20000ve002 Dsk 3.5"20Tb 7200Rpm Sata 256Mb Skyhawk Guvenlik Diski 17.693,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 17693.10 Seagate ST20000VE002 Dsk 3.5"20TB 7200RPM Sata 256MB Skyhawk Güvenlik DiskiSatıcı: MAT ONLİNE | 1 yorum
17.720,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
9 17720.90 Seagate ST20000VE002 2.5 inç 20 TB 7200 RPM Sata 3.0 HarddiskSatıcı: bızdeherseyvar
18.319,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
10 18319.25 20 TB SEAGATE 3.5 SKYHAWK SATA 3 7200RPM 256MB 7/24 GUVENLIK ST20000VE002 (RESMI DIST GARANTILI)Satıcı: ZMTEKNOLOJİ
18.572,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 18572.40 Seagate 20 Tb Seagate 3.5 Skyhawk Sata 7200RPM 256MB 7/24 Guvenlık ST20000VE002 (Resmı Dıst Garantılı)Satıcı: ALFAİS
19.244,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
12 19244.89