Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknobiyotik
13.329,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
1 13329.00 WD 10TB GOLD ENTERPRISE WD102KRYZ 256MB 7200RPM NAS GÜVENLİK DİSKİSatıcı: onlinealisverisyap
13.583,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 13593 WD Gold Enterprise WD102KRYZ 3.5" 10 TB 7200 RPM SATA 3 HDDSatıcı: Teknobiyotik
13.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
3 13999.00 WD Gold Enterprise WD102KRYZ 3.5" 10 TB 7200 RPM SATA 3 HDDSatıcı: onlinealisverisyap
14.076,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
4 14076.59 WD Gold Enterprise WD102KRYZ 3.5" 10 TB 7200 RPM SATA 3 HDDSatıcı: ETERNAL
14.546,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
5 14546.27 WD Gold Enterprise 10TB 3.5" Sata 3 7200RPM 256MB Sabit Disk (WD102KRYZ)Satıcı: onlinealisverisyap | 2 yorum
15.242,37 TL Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
6 15242.37 Wd Gold Kurumsal Sinif Sata Hdd 10Tb Wd102kryzSatıcı: Mobilsaray
15.844,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 15844.32 WD 10 Tb Wd 3.5 Gold Sata3 7200RPM 256MB WD102KRYZSatıcı: Bypazar
30.612,00 TL Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
8 30612.00