Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Hema Bilişim
13.610,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
1 13610.21 WD Gold Enterprise WD141KRYZ 14TB 7200RPM 512MB 3.5" SATA3 Harddisk 13.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 13599.00 WD WD141KRYZ 14 TB 3.5" 7200 RPM SATA 3 HDDSatıcı: ebz
13.795,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
3 13795.90 Wd 14Tb Gold 3.5 7200Rpm 512Mb Sata3 WD141KRYZSatıcı: Arslan Bilgisayar
13.840,00 TL + Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
4 13850 WD WD141KRYZ 14 TB 3.5" 7200 RPM SATA 3 HDDSatıcı: Fer-YakBilgisayar
14.715,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
5 14715.47 WD WD141KRYZ 14 TB 3.5" 7200 RPM SATA 3 HDDSatıcı: Netsiparis
14.820,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
6 14820.40 14Tb Wd Gold Enterprıse 7200Rpm Sata3 512Mb Wd141kryz 15.068,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 15068.03 14Tb Wd Gold Enterprıse 7200Rpm Sata3 512Mb Wd141kryzSatıcı: Mobilsaray
16.127,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
8 16127.97