Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Hema Bilişim
12.203,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
1 12203.68 12TB WD Gold Enterprise 7200RPM SATA3 256MB WD121KRYZSatıcı: ebz
12.385,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
2 12385.90 Wd 12Tb Gold 3.5 7200Rpm 256Mb Sata3 Wd121KryzSatıcı: Arslan Bilgisayar
12.419,00 TL + Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
3 12429 WD Gold Enterprise WD121KRYZ 12TB 7200RPM 256MB 3.5" SATA3 Harddisk 12.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 12799.00 WD WD121KRYZ Gold 3.5" 12 TB 256 MB 7200 RPM SATA 3 HDDSatıcı: Netsiparis
13.298,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
5 13298.40 12TB WD GOLD ENTERPRISE 7200RPM SATA3 256MB WD121KRYZSatıcı: UZMANLARPC
13.309,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
6 13309.00 "WD WD121KRYZ 3.5 inç 12 TB 7200 RPM Sata 3.0 Harddisk "Satıcı: incehesap
13.355,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
7 13355.00 WD WD121KRYZ Gold 3.5" 12 TB 256 MB 7200 RPM SATA 3 HDDSatıcı: Uzmanlarpc
13.471,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
8 13471.99 WD 12TB GOLD 3,5 256MB 7200RPM SATA 3 WD121KRYZSatıcı: NETSİPARİS
13.526,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 13526.80 WD Gold 3.5" SATA III 6Gbit/s 7200 RPM 12 TB 256MB CacheSatıcı: netsiparis | 2 yorum
13.836,50 TL Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
10 13836.50 12Tb Wd Gold Enterprıse 7200Rpm Sata3 256Mb Wd121kryz 14.751,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
11 14751.57 12Tb Wd Gold Enterprıse 7200Rpm Sata3 256Mb Wd121kryz 15.030,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
12 15030.95 WD WD121KRYZ Gold 3.5 12 TB 256 MB 7200 RPM SATA 3 HDDSatıcı: onlinealisverisyap
15.419,00 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
13 15429