Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknobiyotik
14.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
1 14899.00 WD WD161KRYZ Gold 3.5" 16 TB 7200 RPM SATA 3 HDDSatıcı: Teknobiyotik
14.989,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
2 14989.00 WD WD161KRYZ Gold 3.5" 16 TB 7200 RPM SATA 3 HDDSatıcı: ekspresteknoloji
14.999,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
3 14999.90 16TB WD GOLD ENTERPRISE 7200Rpm SATA3 512MB WD161KRYZSatıcı: Teknobiyotik
17.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
4 17399.00 16TB WD GOLD ENTERPRISE 7200Rpm SATA3 512MB WD161KRYZSatıcı: KUANTUM
17.645,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
5 17645.90 Wd 16TB Gold 7200RPM Sata3 512MB 3.5'' Sabit Disk WD161KRYZSatıcı: Kuantum
19.184,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
6 19184.90 WD WD161KRYZ Gold 3.5" 16 TB 7200 RPM SATA 3 HDDSatıcı: AKNOLOJİ
20.560,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
7 20560.30 Wd 16Tb Gold 3.5 7200Rpm 512Mb Sata3 WD161KRYZSatıcı: Arslan Bilgisayar
21.393,00 TL + Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
8 21403 Wd WD161KRYZ 3.5' +16TB 7200RPM Sata 512MB Gold HDDSatıcı: netsiparis
23.842,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
9 23842.60 Wd Gold Kurumsal Sinif Sata Hdd 512 Wd161kryzSatıcı: Mobilsaray
25.545,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
10 25545.15