Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
15 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Ugreen 60115 Şarj Kablosu (0.5 m) Fiyatları

UGREEN 2.0 A USB-A & USB-C & Şarj ve Data Kablosu, 50 Santimetre, Siyah, 60115

Satıcı: Amazon.com.tr

224,25 TL + Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 234.25
Ugreen USB Type-C Şarj ve Data Kablosu, 0.5 metre

Satıcı: Amazon.com.tr

224,25 TL + Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

2 234.25
UGREEN USB-C - USB-A 3A QC Hızlı Şarj Kablosu, 0,5 m, Siyah, 60115 - 50 Cm

Satıcı: Hepsiburada | 419 yorum

224,25 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 234.25
Ugreen USB Type-C Şarj ve Data Kablosu, 0.5 metre, 60120 - 50 Cm

Satıcı: Hepsiburada | 441 yorum

224,25 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 234.25
Ugreen USB Type-C Şarj ve Data Kablosu Siyah 50 CM

Satıcı: Ugreen Türkiye

313,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 313.73
Ugreen USB Type-C Şarj ve Data Kablosu 50 CM

Satıcı: Ugreen Türkiye

313,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 313.73
Ugreen USB Type-C 50 CM Siyah Şarj ve Data Kablosu 299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 309
Ugreen USB-C - USB-A 3A QC Hızlı Şarj Kablosu, 0,5 m, Siyah, 60115

Satıcı: DECİDE | 1 yorum

355,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 355.65
Ugreen USB Type-C Şarj ve Data Kablosu, 0.5 metre, 60120

Satıcı: DECİDE

355,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 355.65
Ugreen Usb Type-C Şarj Ve Data Kablosu, 0.5 Metre, 60120

Satıcı: Ugreen Türkiye

359,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

10 359.10
Ugreen Usb-C - Usb-A 3A Qc Hızlı Şarj Kablosu, 0,5 M, Siyah, 60115

Satıcı: Ugreen Türkiye

359,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

11 359.10
Ugreen USB Type-C Şarj ve Data Kablosu Siyah 50 CM

Satıcı: LifetechStore

518,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

12 518.40

Ugreen 60115 Şarj Kablosu (0.5 m) Fiyat Geçmişi

Ugreen 60115 Şarj Kablosu (0.5 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
15 W
0.48 Gbps

Ugreen 60115 Şarj Kablosu (0.5 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 15 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Hızlı Şarj Teknolojisi QC 3.0 Huawei FCP
• Güvenlik Özellikleri Akım Koruması Gerilim Koruması Şarj Koruması

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-A
• Çıkış Ucu USB Type-C
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Type-C Özelliği 5V/3A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 0.5 m
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz

VARYANT

• Ürün Kodları 60115 60120

Ugreen 60115 Şarj Kablosu (0.5 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.