Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
1 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
15 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Ugreen 60116 Şarj Kablosu (1 m) Fiyatları

Ugreen USB Type-C Şarj ve Data Kablosu, 1 Metre, Beyaz

Satıcı: Amazon.com.tr

209,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

1 219
Ugreen USB Type-C Şarj ve Data Kablosu, Siyah 1 Metre

Satıcı: Amazon.com.tr

247,06 TL + Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

2 257.06
Ugreen USB-C - USB-A 3A QC Hızlı Şarj Kablosu, 1 m, Beyaz,

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

249,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 259
UGREEN USB-C - USB-A 3A QC Hızlı Şarj Kablosu, 1 m, Siyah, 60116 - 1 Metre

Satıcı: Gazioglu DTM | 419 yorum

247,06 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 257.06
UGREEN USB-C - USB-A 3A QC Hızlı Şarj Kablosu, 1 m, Beyaz, 60121 - 1 Metre

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 441 yorum

249,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 259
UGREEN USB-A to USB C Nikel Kaplama Hızlı Şarj Kablosu 1m - Beyaz 249,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

6 259
Ugreen Usb-C to Usb-A 3A QC Hızlı Şarj Kablosu, 1 Metre, Beyaz, 60121 249,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

7 259
Ugreen Usb-C to Usb-A 3A QC Hızlı Şarj Kablosu, 1 Metre, Siyah, 60116 279,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

8 289
Ugreen USB Type-C 1 M Şarj Ve Data Kablosu 279,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 289
Ugreen Usb-c To Usb-a 3a Qc Hızlı Şarj Kablosu, 1 Metre, Siyah - 60116 Uyumlu

Satıcı: DECİDE

338,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 338.55
Ugreen USB Type-C Şarj ve Data Kablosu Siyah 1 Metre

Satıcı: exbilisim

339,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 339.00
Ugreen Usb-C - Usb-A 3A Qc Hızlı Şarj Kablosu, 1 M, Siyah, 60116

Satıcı: Ugreen Türkiye

341,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 341.10
Ugreen USB Type-C Şarj ve Data Kablosu 1 Metre

Satıcı: Teknosa

342,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

13 342.02
Ugreen USB Type-C Şarj ve Data Kablosu Siyah 1 Metre

Satıcı: Ugreen Türkiye

298,43 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

14 308.43
Ugreen USB Type-C Şarj ve Data Kablosu 1 Metre

Satıcı: Ugreen Türkiye

351,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

15 351.98
Ugreen 60116 USB-C to USB-A 3A QC Hızlı Şarj Kablosu 1 Metre Siyah

Satıcı: DECIDE

379,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

16 379.00
Ugreen USB Type-C 1 Metre Beyaz Şarj ve Data Kablosu 349,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 359
Ugreen 60121 USB to USB C Hızlı Şarj Kablosu Beyaz 1 Metre

Satıcı: DECIDE | 1 yorum

404,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

18 404.10
Ugreen Usb-C - Usb-A 3A Qc Hızlı Şarj Kablosu, 1 M, Beyaz, 60121

Satıcı: Ugreen Türkiye

404,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

19 404.10

Ugreen 60116 Şarj Kablosu (1 m) Fiyat Geçmişi

Ugreen 60116 Şarj Kablosu (1 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
1 m
Yok
15 W
0.48 Gbps

Ugreen 60116 Şarj Kablosu (1 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 15 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Hızlı Şarj Teknolojisi QC 3.0 Huawei FCP
• Güvenlik Özellikleri Akım Koruması Gerilim Koruması

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-A
• Çıkış Ucu USB Type-C
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Type-C Özelliği 5V/3A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1 m
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz

VARYANT

• Ürün Kodları 60116 60121

Ugreen 60116 Şarj Kablosu İle En Çok Karşılaştırılan Şarj Kabloları

Ugreen 60116 Şarj Kablosu (1 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.